Fallout 76 genel test sunucusunda önümüzdeki hafta gezici bir ilçe fuarı geliyor. Bethesda, Nuka-World on Tour seyahat yol şovunu muhtemelen 13 Ekim gibi erken bir tarihte PTS’ye getireceğini ve manzaraları, sesleri ve şüphesiz ki birçok yeni halka açık etkinliği deneyebileceğinizi söylüyor. MMORPG’de bir sonraki hafta için bir Appalachian karnavalının kokuları.

Üç yeni halka açık etkinlik kulağa oldukça iyi bir zaman gibi geliyor. Gunther’in Vahşi Batı şovu sırasında bir kanun kaçağı olarak oynayacağınız Most Wanted var – temelde kötü adamı oynamak ve bazı robot şerif yardımcılarından haksız kazançlarınızı savunmadan önce elinize geçen her şeyi çalmak için bir bahane.

Sonra büyük çadırda tutulan Çarkı Döndürme var. Bir düğmeye basarsınız ve devasa bir ışıklı tekerlek, tamamlamanız gereken bir mücadeleyi gösteren okla durana kadar döner. Bottle ve Cappy’yi bazı sıradan canavarlardan korumanız veya muhtemelen Brahmin devrilmesine gitmeniz gerekebilir.

Son olarak, kırık olan Aşk Tüneli var ve onu onarmaya yardım etmelisin. Hiçbir şeyin ters gitmeyeceğinden eminiz. Tünellerden bahsetmişken, Nuka-World gösterisi sırasında üstlenilmesi gereken bir başka eğlenceli meydan okuma, yakındaki bir maden kuyusunun dibinde bulunan ultracite titan.

PTS ayrıca bir avuç caps karşılığında bir sürü eğlenceli karnaval oyunu oynayabileceğiniz yeni Nuka-Cade’i de test edecek. Ayrıca CAMP’ler için yeni ücretsiz kamera özelliğini deneyebileceksiniz – bu, CAMP’nizdeyken kamerayı karakterinizden ayırmanıza olanak tanır; bu, Appalachia evinizi evden uzakta inşa etmeyi ve ayarlamayı çok daha kolay hale getirecektir. .

Fallout 76, 11 Ekim’e kadar ücretsiz ve yeni Pitt genişlemesi geçen ay piyasaya sürüldü, bu nedenle kıyamet sonrası Batı Virginia’nın vahşi doğasında keşfedilecek çok sayıda yeni macera var.oyun-2