Andrew Stanton, canlı aksiyon film yapımı dünyasına geri dönüyor.

Pixar klasiklerini yönetmesiyle tanınan Oscar ödüllü film yapımcısı DUVAR-E ve Kayıp Balık Nemoyönlendirmeye ayarlı Göz kırpışındaSearchlight Pictures için bir bilimkurgu draması.

Indie’yi sayan Jared Ian Goldman Ingrid Batıya Gidiyor ve baş döndürücü diziler Rus bebek kredileri arasında üretmektir.

Stanton, tematik veya bütçesel olarak geniş kapsamlı çalışmasıyla bilinir. Ve Searchlight büyük çantasıyla tanınmazken, Göz kırpmak Destansı bir kapsamın Stanton damgasını taşıyor gibi görünüyor.

Colby Day tarafından yazılan proje, en az dünyanın tüm tarihini keşfetmeyi ve kesişen üç hikayeye odaklanarak yaşamın, sevginin, umudun ve bağlantının doğasını ele almayı hedefliyor. Stanley Kubrick’in 2001: Bir Uzay DestanıChristopher Nolan’ın yıldızlararasıve Paul Thomas Anderson’ın Manolya parolalardır.

Day’in senaryosu 2017 Kara Listede yer aldı ve senaryo yazarlığı kariyerine başlamasına yardımcı oldu. Yazar son zamanlarda için uyarlamayı yazdı uzay adamı, konuşan dev bir örümcek aracılığıyla yalnızlık fikirlerini ele alan bir Çek romanının yaklaşan uyarlaması. Netflix filmi Johan Renck tarafından yönetilmektedir (Çernobil) ve başrolde Adam Sandler ve Carey Mulligan var.

Day, yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Kıdemli vp prodüksiyon Taylor Friedman ve yaratıcı yönetici Apolline Berty, Searchlight’ı denetleyerek üretim ve geliştirme başkanlarına Katie Goodson-Thomas ve DanTram Nguyen’e rapor veriyor.

Stanton’ın DUVAR-E ve Nemo animasyon dalında Oscar kazandı ve aynı zamanda yazarlık dalında Oscar’a aday gösterildi. Pixar’da büyük bir yol gösterici yaratıcı güç oldu ve şu tür filmleri yazarak ek adaylıklar kazandı: Oyuncak Hikayesi ve Oyuncak Hikayesi 3. Son Pixar filmi 2016’ydı. Dory’yi Bulmakcanlı aksiyondaki ilk çıkışı 2012’deyken isimDisney’in Edgar Rice Burroughs karakterine dayanan destek direği.

Film yapımcısı, son birkaç yılını canlı aksiyon dünyasında şu tür diziler üzerinde çalışarak geçirdi: Garip Şeyler, Saul’u Daha İyi Arayın, ve son olarak, beğenilen Apple bilim kurgu dizisi Bütün insanlık için.

Stanton, UTA ve Ziffren Brittenham tarafından temsil ediliyor. Day, UTA, LBI Entertainment ve Yorn Levine tarafından temsil edilmektedir.sinema-2