Ne bilmek istiyorsun

  • RimWorld, piyasaya sürülmesinden bu yana Biotech adlı üçüncü büyük genişlemesini almak üzere.
  • Biyoteknoloji, kolonistler için üreme, mekanoidler ve genetik modifikasyon getiriyor.
  • 1.4 Güncellemesi de yayınlanacak ve şu anda Steam’in kararsız dalında test için mevcut, oyuncuların kaydolması gerekiyor.

Bağımlılık yaratan indie kolonileştirme sim RimWorld, 1.4 güncellemesini test için yayınladı ve bu duyurunun yanı sıra, oyun için yakında PC’de ve büyük olasılıkla konsol sürümleri için yeni bir ücretli genişleme olan ‘Biotech’ ile ilgili ayrıntıları yayınladı.

Biotech, daha önce yalnızca üçüncü taraf modları aracılığıyla mevcut olduğundan, yeniden üretimi ilk kez temel oyuna getirecek. Çocukların eklenmesi aynı zamanda genetik modifikasyon yetenekleri ve yeni bir sömürgeci – makineci ile birlikte gelir.

Çocuklar ve üreme

RimWorld Çocukları

(İmaj kredisi: Ludeon Stüdyoları)

Uzay kolonizasyonunun doğası gereği, yani hastalık, şiddet ve ölüm – üreme şimdiye kadar RimWorld’ün vanilya deneyiminin bir parçası değil, üçüncü taraf modların elindeydi. Biotech genişletmesi, resmi olarak RimWorld temel oyununa reprodüksiyonu ve onunla birlikte yeni bir daldırma katmanı getiriyor. Bir süredir oyuna bu ilaveyi isteyen oyuncular çok memnun olacaklar, ancak çoğu ebeveynin bildiği gibi, çocuk yetiştirmek kendi zorluklarını da beraberinde getiriyor.genel-20