Yeni bir Valorant Fracture paskalya yumurtası, FPS oyununun e-spor devresinde APAC’ın Boom Esports’una karşı VCT oyunları sırasında çılgın bir zipwire ası kazanan OpTic Gaming’in çöküşlerine bir geri dönüş.

Boom dönmek için hareket ederken, beş oyuncunun da zeplin üzerine atladığını ve haritanın uzak tarafından bir vuruş girişiminde bulunduğunu görüyoruz. Ancak Crashies, A Dish tarafından saklandı ve ekibin her üyesini hızla geçerken bir fıçıda balıkları kolayca vuruyor.

Eşit parça dahiyane ve komik, oyun gerçekten oldukça önemli ve VCT’nin en çılgın oyunlarından biri olarak tarihe geçti, ancak Riot’un yeni bir Fracture paskalya yumurtası ile onu ölümsüzleştirmeye karar verdiği ortaya çıktı.

Fracture’ın bilgisayarlarından birinde bulunan daha önce hiç görülmemiş bir e-postada “Everett-Lind personelimizin beşinin ölümüyle sonuçlanan yakın tarihli bir trajediden sonra, herkese zipline’ların YALNIZCA TEK BİNİCİLER için olduğunu hatırlatmak için biraz zaman ayırıyoruz. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir, ancak bunu sağlamak için güvenlik düzenlemelerine uyulmalıdır.”

Bu eğlenceli küçük paskalya yumurtası, 5.07 güncellemesi için yeni Valorant yama notlarının yanı sıra, Fracture’ı iptal eden ve bazı sinsi küçük irfan külçeleri de eklemiş gibi görünen muhtemelen eklendi. Aşağıdaki resimde tam yerini görebilirsiniz, ancak defans tarafında doğduğu için onu kaçıramazsınız.

Valorant Kırılma Paskalya Yumurtası, çöküşlerin asına saygılarını sunar: Ajan Neon, elinde bir bıçakla çimenlerle kaplı bir bilgisayar masasına bakar

Crashies bunu hemen paylaştı. yazı Geliştiricilerin “güvenliğiniz bizim önceliğimizdir!” yanıtını verdiği “Haraç için teşekkürler Valorant”.

Bu, Riot’un gerçek hayattaki olaylara ilk kez arsız bir küçük atış ekleyişi değil. Twitch devi Sykkuno’nun da oyun içi grafiti çizimini bir ıstakoz sandığı için onun onuruna bir sprey var. Adı geçen gizemli yaratıktan ilham alan bir sprey kozmetik, daha sonra savaş geçişlerinden birine uygun bir şekilde ‘Istakoz?’ başlıklı eklendi.

Kendinizi Valorant tarihine kazımak ve kendi küçük paskalya yumurtanızı elde etmek istiyorsanız, en iyi Valorant artı işaretlerini ve kodlarını incelemeyi unutmayın. Ayrıca, indirimli görünümleri ne zaman alabileceğinizi öğrenmek için Valorant Gece Pazarı tarih kılavuzumuza bir göz atabilirsiniz – sonuçta, daha iyi oynamanızı sağlarlar, değil mi?oyun-2