Ne bilmek istiyorsun

  • Mojang Studios, 2022’deki Mob Vote için ikinci mafyayı duyurdu: rezil.
  • Rascal, oyuncularla saklambaç oynayan ve üç kez bulunurlarsa onları yararlı madencilik ekipmanlarıyla ödüllendiren bir yeraltı çetesidir.
  • Hayranlar, Minecraft Live sırasında kazanan açıklanmadan 14 Ekim, 24 saat önce gelen diğer iki potansiyel yeni çeteye oy verebilir.

En heyecan verici yıllık Minecraft etkinliklerinden biri, oyunculara Minecraft Live’ın önündeki üç potansiyel yeni çeteden birine oy verme fırsatı verilen Mob Vote’tur. Oylamayı kazanan mafya daha sonra geliştiriciler tarafından oyuna eklenir ve oyuncuların Minecraft yolculuğuna devam ederken yeni yaratık türüyle etkileşime girmesine izin verir. 2021 Mob Oylama, yardımsever ve sevimli yolun muzaffer çıkmasıyla sona erdi ve o zamandan beri birçok oyuncu maceraya atılırken mafya ile takım oluşturdu.

Minecraft Live Mob Vote 2022, 14 Ekim’de yapılacak oylama ile neredeyse üzerimizde. Oylamadaki çetelerden biri, oyuncuların dünyayı doldurabileceği egzotik bitkiler için tohum kazabilen eski bir çete olan sniffer. buldukları sniffer yumurtalarını kuluçkalayarak. Bugün Mojang, oylamadaki ikinci mafyayı da resmen açıkladı: rezil.genel-20