Arkasındaki uluslararası üne sahip bağımsız oyun stüdyosu Renk Kadrosu ve Kalem ve Kağıt Şövalyeleri Kickstarter’a geri döndü. Stüdyoları görün bugün yeni kitle fonlaması projelerini açıkladı ve en azından 2013’te Power Rangers ve Chroma Squad adlı TV Şovu hakkında bir yönetici RPG ile elde ettikleri başarının aynısını elde etmeyi umuyor.

“Kickstarter’a bir kez daha geri dönmek korkaklara göre değil. Renk Kadrosu 2013 yılında çok büyük bir girişim oldu ama çok başarılı oldu.” dedi, stüdyonun baş yaratıcısı Saulo Camarotti. “Bugün kitle fonlamasına geri dönüyoruz, ancak projeye daha fazla deneyim ve olgunluk getirmek istiyoruz” diye tamamlıyor.

Yeni projeye Mahou Senshi Cosplay Club adı veriliyor ve stüdyo, hayal gücü ve meta referansın çok iyi bilinen gerçeklerini karıştırarak hikaye odaklı bir RPG yaratmaya odaklanıyor. Bu sefer Sihirli Kız gücünü bir Cosplayer olma yolculuğuna başlamaktan alıyor ve oyun, kostümler oluşturmanıza ve oluşturduğunuz kostümleri kullanarak sıra tabanlı savaşlarda savaşmanıza izin verecek.

Oyun, cosplay dünyasında eksiksiz bir RPG seti sunuyor. Cosplay yarışmalarına katılmak için etkinlikleri ve sergileri keşfetme fırsatınız olacak. Keşif yoluyla envanterinizi yeni malzemeler ve tasarım parçalarıyla genişletecek ve böylece yeni kostümler oluştururken daha yaratıcı olacaksınız.

Stüdyo, oyunu Kickstarter’da tamamlamak için destek arıyor ve rehin listesine oyunun erken oynanabilir bir yapısına erişim satın almak veya hatta oyun içinde tıpkı size benzeyen bir NPC cosplayer olmak gibi bazı ilginç seçenekler ekledi. ve seçtiğiniz güzel bir cosplay giyiyor olurdu.

Mahou Senshi Cosplay Kulübü İlk olarak PC ve Major Konsollara yönelecek ve Kickstarter’ın başarısı üzerine 2023’te piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kitle fonlaması sayfasına göz atmak isterseniz, lütfen playcosplayclub.com’a gidin.

Behold Studios, 2009 yılında kuruldu ve şu oyunlarla tanınıyor: Kalem ve Kağıt Şövalyeleri, Renk Kadrosu ve Uzayda. 70’den fazla uluslararası ödül ve adaylıkla stüdyo, yıllar boyunca ilginç piksel sanatı RPG’leriyle büyük ve sadık bir topluluk topladı.

Kaynak: Basın Bülteni

Kickstarter’ı bulabilirsiniz burada.

Mahou Senshi Cosplay kulübünün 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor PC ve Ana Konsollar.oyun-4