Team io9 Kendimizi Aksiyon Figürlerine Dönüştürdü başlıklı makalenin resmi ve Sonuçlar... Hmm başlıklı makalenin resmi

Ekran görüntüsü: Hasbro

gelişi Hasbro’nun “Selfie Serisi” figürleri de geçen hafta sonu Pulse Con nihayet insanlara (en azından ABD’de) kendi küçük gerçekçi aksiyon figürlerini elde etme şansı sunuyor, zaten Hasbro’ya bağlı birkaç iyi lisanstan biri olmayı hayal ettiğiniz sürece gerçekçi. Ama teknoloji nasıl dayanıyor? Eh, uygulama en azından işleri ilginç kılıyor.

sahip olduklarımız varken görülen nın-nin Hasbro’nun önerilen nihai sonuçları Selfie Serisi oldukça düzgün göründüğü için, şu anda sorun şu ki, sonunda böyle bir projeye 60 dolar harcamanıza yol açan yaratıcı süreç, arzulanan bir şey bırakıyor. Hasbro uygulamasının daha sonra yüzünüzün bir haritasını oluşturmak için kullandığı ve sonunda bir figür heykeline basılacak olan bir dizi fotoğrafınızı içerir.

Yeterince kolay bir iştir, ancak görüntülerin uygulamada önizlenme şekli – seçtiğiniz saç ve vücut ile garip bir şekilde 3D olarak oluşturulur. Yıldız Savaşları karakterlerden Power Rangers’a, Spider-Man’den Ghostbusters’a—arzulanan bir şey bırakır. Aksiyon figürü hayranları, yeni filmden çıkmış gibi görünmeyen bir şeyi yakalamak için mücadele ederken cehennemlikio9’daki çalışanlar (en azından ABD’deki bizler, harumph) nasıl sonuçlanabileceklerini görmek için sanal aynanın içine bir göz attılar… düşünceler.

Rakamlar önümüzdeki aylarda müşterilere sunulmaya başladığından, Hasbro’nun Selfie Serisi hakkında daha fazla bilgi için io9’u takip etmeye devam edin.genel-7