Çoğu tarihçi, iskelet savaşını Dril’e kadar takip eder. kim bir kez söyledi, “Mezarınız üzerinde ‘huzur içinde yat’ demiyorsa, otomatikman iskelet savaşına alınırsınız”. Şimdi tam da bu kehanete dayalı gibi görünen bir Total War: Warhammer 3 modu var. Buna Necromancy denir ve strateji oyununun Immortal Empires kampanyasındaki birkaç fraksiyonun savaşta öldürdükleri birimleri iskelet olarak ordularına almalarına izin verir.

Bu sadece normal insan şeklindeki iskeletler değil, unutmayın. Necromancy modunu kullanarak, tüm ölümsüz gruplar elflerden, cücelerden veya orklardan iskeletleri diriltebilir ve toplayabilir ve hatta karnosaurların, ejderhaların, hidraların ve devlerin iskelet versiyonları vardır.

Modder All is Dust, yeni askere alma mekaniğinin şöyle çalıştığını söylüyor: savaşta bir birimi öldürdüğünüzde, o birimin kemikleri bir kaynak havuzuna eklenir. Ardından, Mortuary Cult’da, o kemik havuzunu karşılık gelen birim türünü diriltmek için harcayabilirsiniz – yani ejderha kemikleri ejderhaları diriltmenize, ork kemikleri orkları diriltmenize izin verir. Birimler bu şekilde iskeletleştirildiğinde, onları Regiments of Renown havuzundan ordunuza alabilirsiniz.

Bununla birlikte, savaşta tüm kemik toplama işleminizi yapmak zorunda değilsiniz – modda ‘iskeletleri kaz’ adlı yeni bir duruş var ve ordunuz bu duruşa girdiğinde, her turda değerli bazılarını kazma şansınız var. kemikler.

All is Dust, moda eklemeleri gereken birkaç yaratık daha olduğunu söylüyor – hala gnoblar, yaban domuzu, ayı, kertenkele, yarasa, fimir, skaven ve diğer çeşitli Warhammer sakinleri için modeller yaratmaları gerekiyor. Ama zaten etkileyici bir seçim var ve hepsi de (tekrar) savaşa bir sürü iskelet olarak gitmekten çok mutlular.

şuraya git: Buhar Atölyesi Necromancy moduna abone olmak ve daha yaratıcı iyilik için en iyi Total War: Warhammer 3 modları listemize göz atın.oyun-2