Battlefield 2042’nin ilk canlı hizmet etkinliği The Liquidators duyuruldu ve yakında başlayacak. Sınırlı süreli etkinlik 11-25 Ekim’de gerçekleşecek ve yeni bir mod, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor.

Tasfiyeciler olayının da bazı anlatı unsurları var. İşinizi tehdit eden Dark Market güçlerini ele geçiren “kısır vuruş ekibinin” bir üyesi olan bir Tasfiyeci olarak oynayacaksınız.

Tasfiyeciler etkinliği önümüzdeki hafta başlıyor

Etkinlik, Conquest’te yalnızca piyadelere yönelik, hızlı tempolu, yakın mesafeli bir savaş olan yeni bir mod olan Tactical Conquest’i içeriyor. DICE, “Üç bayrağı ele geçirmeye ve tutmaya çalışacağınız rakip mangalarla karşı karşıyasınız. Raundu düşman biletlerini bitirerek kazanın” dedi.

Tasfiyeciler iki haftalık bir etkinliktir ve birinci haftada 8’e 8 ve 2. haftada 16’ya 16’dan başlayarak oyuncu sayıları değişecektir.

Tasfiyeciler etkinliği Battlefield 2042'ye 11 Ekim'de geliyor
Tasfiyeciler etkinliği Battlefield 2042’ye 11 Ekim’de geliyor

Tactical Conquest’te yer alan haritalar arasında Arica Harbour, Breakaway, Caspian Border, Discarded, Renewal ve Stranded yer alıyor.

Etkinlik sırasında Battlefield 2042’ye giriş yapan herkes ücretsiz temalı başlık ve silah görünümü alacak ve bunları ve daha fazlasını yukarıdaki grafikte görebilirsiniz. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere kapmak için başka kozmetik ödüller var:

  • 10 Kurdele – Epik “Kalkan” Oyuncu Kartı Arka Planı
  • 30 Kurdele – Epik “Kinetik Kalibre” AM40 Silah Görünümü
  • 60 Kurdele – Destansı “Yıkım Ekibi” Dozer Uzman Seti
  • 100 Kurdele – Efsanevi “Truva Atı” M1A5 Araç Görünümü

EA, Halo’nun ortak yaratıcısı Marcus Lehto’nun Ridgeline Games’inden bir anlatı projesi ve Battlefield Portal geliştiricisi Ripple Effect’teki yeni bir proje de dahil olmak üzere birçok yeni Battlefield “deneyimine” sahip. DICE, Battlefield’ın çok oyunculu modu üzerinde çalışmaya devam edecek ve bir başka Halo ustası Alex Seropian, Endüstriyel Oyuncaklar stüdyosu aracılığıyla Battlefield Mobile’ı geliştiriyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.



oyun-1