Biri Spam Gönderiyor Gibi Görünüyor başlıklı makalenin resmi Alex Jones'  İçtiği Videoların Bulunduğu Web Siteleri

Olağanüstü komplo teorisyeni Alex Jones’un bir düşmanı var gibi görünüyor. Günlük Nokta raporlar Jones’un video barındırma sitelerinden ikisinin spam’e maruz kaldığı görülüyor. a süper kesim kliplerinin sağcı ev sahibi gün içme işteyken. Videonun nereden geldiği, neden böyle bir şeyi bir araya getirdiği ve Jones’un bu videolarda gerçekten alkol içip içmediği bilinmiyor.

Nokta, her ikisinde de Jones ile ilgili hesaplarda videoya bir bağlantının ortaya çıktığını bildirdi. kaltak ve yasaklı.video—en çok ev sahipliği yapan platformlar Jones’un videolar o zamandan beri oldu kovulmuş YouTube ve diğer ana akım web siteleri. O zamandan beri kaldırılan bağlantı, dahil olmak üzere web siteleri tarafından barındırılan birden fazla videonun metin kutularında somutlaştırılmıştır. Alex Jones Şovu ve Bilgi Savaşları.

Bağlantıya tıklamak, kullanıcıları bir “ tarafından çalıştırıldığı iddia edilen başka bir dosya barındırma sitesine götürdü.Groyper”bir tür aşırı sağ beyaz üstünlükçü. Site, “Yahudi kontrollü medya” hakkında tuhaf bir rant ve ayrıca Jones’un içki içerken videosunu içeren bir MP4 dosyasına indirilebilir bir bağlantı içeriyor. Video dosyasının adı “Çalışanlarınızı Gözetmeyin” ve Jones’un bir çeşit içecek almak için ofisindeki bir dolaba tekrar tekrar yürüdüğü güvenlik kamerası görüntülerini içeriyor gibi görünüyor. Alkol ise, güvenlik görüntüleri Jones’un yedi gün boyunca sekiz şişe gizemli içki içtiğini gösteriyor. Bir noktada, Jones’un boş bir şişeyi çöp kutusuna attığı ancak ıskaladığı görülüyor.

Yani, evet…burada neler oluyor? Bir Nazi Alex’i hackledi mi? Jones’un hesapları bu garip montajı yayınlayacak mı? Bunu huysuz bir çalışan mı yaptı? Tahminin bizimki kadar iyi. Neler olup bittiğini açıklamaya yardımcı olup olamayacaklarını görmek için InfoWars’a ulaştık ve Jones yanıt verir.

Daily Dot da benzer şekilde çok az açıklama yaptı: “InfoWars arka uç barındırma kanallarının güvenliğinin ihlal edilip edilmediği, bunun bilgisayar korsanlarının işi mi yoksa kanallara erişimi olan birinin işi mi olduğu belli değil,” outlet raporlar. Montajı aşağıdan kendiniz inceleyebilirsiniz:

Alex Jones Supercut İçiyor

Jones’un işteyken bol miktarda alkol içtiği biliniyor mu? bilinmeyen. 2020’de Jones, ücretli Teksas’ta sarhoş araba kullanırken, o zamanki karısı polisleri arayıp onun alkollü olabileceğini bildirdikten sonra. O sırada Jones iddia edilen bir “dragnet” tarafından hedef alındığını söyledi. suçlama daha sonra düştü.

Tabii ki, birisinin Jones’un iş başındaki içme alışkanlıklarını dışarıda bırakıp bırakmadığı, şu anda komplo satıcısının sorunlarının en küçüğüdür. uzman yakın zamanda kayboldu Sandy Hook’a ateş eden kurbanların ebeveynleri tarafından açılan bir dava (Jones, ateş etmenin ebeveynlerin taciz edilmesine yol açan bir “aldatmaca” olduğunu iddia ettiğinde kendini buna hazırladı) ve ödeme emri verildi yaklaşık 50 milyon dolar sonuç olarak. O da karşı karşıya diğer iki benzer davalar.genel-7