Xiaomi International Ürün Pazarlama Müdürü TJ Walton, Münih’te sahnede sunum yapıyor

Dün Münih’te, 12. nesil T serisi akıllı telefonlar ve diğer IoT ürünleri, Xiaomi yeni başlattı Akıllı Bant 7 Pro güzel donatılmış 1.64” AMOLED Görüntüle. Xiaomi’ye göre, her zaman 280 x 486 piksel, 326 ÜFE ekran, Smart Band 6’dan %84 daha büyüktür.

Cihaz bu yaz Çin’de piyasaya sürüldü ve dün dünya lansmanı yapıldı. Form faktörü ve daha büyük ekran boyutunun yanı sıra, bir dahili GPS (GNSS) kardeşi Smart Band 7’den temel farklardan biridir.

bu Xiaomi Akıllı Bant 7 ProŞık, parlak çerçeve kasası, temperli cam ve parmak izi bırakmayan kaplamayla kaplı güzel dikdörtgen ekranı kaplar.

Ekran bir 500 NIT’lik en yüksek parlaklık ve bir otomatik parlaklık özelliği. Ayarlardan her zaman açık seçeneğini açmayı seçebilirsiniz, ancak bu muhtemelen pil ömrünü etkiler. İzleyiciyi takarken, bileğinizi çevirerek veya ekrana bir kez hafifçe vurarak ekran uyanır. Moda meraklıları ile özelleştirebilirsiniz 150+ saat yüzü Xiaomi’nin kıyafet eşleştirmesini sağlamak için tasarladığı.

Smart Band 7 Pro, bir dizi sağlık ve fitness özellikleridahil olmak üzere 110 spor modubir bilek koşu antrenörü farklı seviyelerde önceden planlanmış 10 koşu parkuru, aktivite takibi, kalp atış hızı izleme, kan oksijen seviyesi (SpO2) ölçümü, ve uyku takibi.

Diğer tüm akıllı saatler veya fitness bantları gibi, mesajlaşma uygulamalarından, telefon aramalarından, takvim hatırlatıcılarından ve daha fazlasından tüm standart bildirimleri alırsınız. Smart Band 7 Pro, bir uzaktan kumanda senin için kamera (tüm akıllı telefon modelleri uyumlu değildir) veya yeni Xiaomi Vakum Robotu X10+kullanarak Amazon Alexa Ses AI eller serbest arayüz için (aşağıdaki fotoğrafa bakın).

sayesinde 5ATM derecelendirmesicihaz yüzmek için suya dayanıklı veya duş almak. Xiaomi’ye göre, Düzenli kullanımla 12 gün pil ömrü.

Yüksek kaliteli geniş ekran, cihazın bir fitness takipçisinden çok bir akıllı saat gibi görünmesini sağlar. Aslında, 99 euro fiyat etiketi, Smart Band 7 Pro’yu uygun fiyata standart fitness özellikleriyle dolu kaliteli bir akıllı saat yapar.

Gövde, Siyah veya Fildişi olmak üzere iki farklı renkte gelirken Xiaomi, kayış için 6 renk seçeneği sunuyor: Fildişi, Zeytin, Turuncu, Mavi, Siyah ve Pembe. Ayrıca iki özel sürüm var: Çam Yeşili ve Ay Grisi.

dosyalandı Duyurular >Cep telefonları >Medikal. Android, Editorspick, iOS, Giyilebilir Cihazlar, Giyilebilir Teknoloji ve Xiaomi hakkında daha fazla bilgi edinin.genel-1