Bugün içinizden oyuncular için çok özel bir fırsat seçtik. Çünkü şu anda Media Markt ile yapılan bir sözleşmede Samsung Galaxy S21 FE’yi Xbox Series S ile birlikte alabilirsiniz. Freenet tarifesinde, tüm paket için ayda sadece 24,99 Euro ödersiniz. Akıllı telefon ve konsol havasında mısınız? O zaman bu tarife kontrolünde sizin için tüm bilgilere sahibiz.

Playstation 5 veya Xbox Series S: Yeni konsollardan birine geçmek gerçek bir sabır testi olabilir. Uzun bekleme sürelerine ek olarak, bazen cihazlar için yüksek maliyetler ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden yeni bir akıllı telefon ile bir encore olarak alırsanız daha iyi. Media Markt’ta şu anda Samsung Galaxy S21 FE’yi Xbox Series S ve Freenet’ten bir cep telefonu tarifesi ile güvenceye alabilirsiniz.

Akıllı telefon, 120 Hertz yenileme hızına sahip 6,4 inç Dinamik AMOLED ekran kullanıyor. Üçlü kamera sistemi 12 megapiksel geniş açılı ve ultra geniş açılı kameralardan oluşuyor. 8 megapiksel telefoto kamera üçlüyü tamamlıyor. Snapdragon 888 gerekli performansı sağlar, ayrıca 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama vardır. Antoine, testinde Samsung Galaxy S21 FE’den de gerçekten etkilendi.

Media Markt’ta Samsung paketi buna değer mi?

Samsung Galaxy S21 FE ve Xbox Series S’nin yanı sıra elbette doğru tarifeyi de alacaksınız. Bu, Telekom ağındaki Freenet’ten tamamen net bir sabit orandır. Normalde bu tarife ile ayda 6 GB veri hacmi elde edersiniz, ancak sağlayıcı bunu ayda toplam 10 GB’a çıkarır. Burada maksimum 25 MBit/s bant genişliği ile sörf yaparsınız. Tüm detayları aşağıdaki tarife kontrol tablomuzda bulabilirsiniz.

Pakete genel bakış

karakteristik Freenet tarifesi + Galaxy S21 FE + Xbox Series S
veri hacmi 6GB + 4GB
Allnet Daire? Evet
5G?
telekom
Bant genişliği Maksimum 25 Mbit/sn
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 24,99 euro
Tek seferlik maliyetler (cihazlar) 79,00 Euro
bağlantı ücreti 39.99 euro
toplam tutar 718,75 euro
Etkili Aylık Maliyet ~29,95 Euro
teklif etmek

Gördüğünüz gibi, minimum süreyi tamamladıktan sonra toplam 718,75 Euro ödersiniz, bu da 29,95 Euro’luk efektif aylık maliyete karşılık gelir. 25. aydan itibaren, aylık maliyetler toplam 26,99 Euro’ya yükselir ve o zaman artık buna değmez.

Ancak, donanım ve ilk 24 ay için teklif gerçekten ilginç. Çünkü cihazları bir sözleşme olmadan satın alırsanız, akıllı telefon zaten size yaklaşık 500 Euro’ya ve konsol yine en az 255 Euro’ya mal olacak. Bu nedenle, donanım bir sözleşme ile sözleşmesiz olduğundan daha ucuzdur!

Ancak, oldukça orta derecede iyi bir tarife ile hesaba katmalısınız. Çünkü maksimum 25 MBit/s ile HD kalitesinde akıştan kaçınmalısınız. Ayrıca, yalnızca konsolu istiyorsanız sözleşmeyi tamamlamamalısınız – yoksa akıllı telefonu satmak zorunda kalacaksınız. Ancak, yeni bir akıllı telefon arıyorsanız ve aynı zamanda Xbox arayan bir oyuncuysanız, teklif gerçekten çok iyi.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bir konsol sizin için ilginç bir eklenti mi? Yorumlarda bize bildirin.genel-27