Motorola Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Moto E32’nin 7 Ekim’de Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Şirket bu akıllı telefonu bu yılın başlarında Avrupa’da piyasaya sürdü. Ancak, Hint varyantının farklı özelliklere sahip olacağı görülüyor. Motorola, piyasaya sürülmeden önce bu akıllı telefonun tüm özelliklerini de açıkladı. Bu Moto E32 varyantı, bir MediaTek Helio G37 SoC tarafından desteklenmektedir. Ağustos ayında Avrupa’da piyasaya sürülen Moto E22’lere hem tasarım hem de teknik özellikler açısından daha fazla benziyor gibi görünüyor.

Hindistan’da Moto E32 fiyatı, bulunabilirlik

Moto E32, Hindistan’da Flipkart ve diğer önde gelen perakende mağazaları aracılığıyla piyasaya sürülecek. Motorola, bu akıllı telefonun fiyatını açıklamadı. Bu akıllı telefon, bu yılın başlarında Avrupa’da 149 Euro’ya (kabaca 12.000 Rs) piyasaya sürüldü.

Onun listeleme Motorola Hindistan sitesinde Moto E32’nin tek bir 4GB RAM + 64GB depolama varyantına sahip olacağı doğrulandı. Kozmik Siyah ve Buzdağı Mavisi renklerinde gelecek.

Moto E32 teknik özellikleri, özellikleri

Daha önce belirtildiği gibi, bu Moto E32 varyantı, Moto E22s ile benzer özelliklere ve tasarıma sahiptir. Yakışıklı, 90Hz yenileme hızına ve 20:9 en boy oranına sahip 6,5 inç HD+ (720×1600 piksel) IPS LCD ekrana sahip. Kaputun altında bir MediaTek Helio G37 SoC barındırıyor. Akıllı telefon, My UX arayüzü ile Android 12’de çalışır. Motorola, 2 yıllık işletim sistemi yükseltmeleri ve güvenlik yamaları sözü verdi.

Optik için, Moto E32, 2 megapiksel ikincil sensörle eşleştirilmiş 50 megapiksel ana kamera tarafından yönetilen çift arka kamera kurulumuna sahiptir. Ayrıca ön tarafta 8 megapiksellik bir selfie kamerası bulunuyor. Akıllı telefon, 10W şarj desteği ile 5.000 mAH pil içerir.

Şirket, Motorola akıllı telefonun 163.9×74.94×8.49mm ölçülerinde ve yaklaşık 185g ağırlığında olduğunu söylüyor. Bir USB Type-C bağlantı noktasına ve bir 3.5mm kulaklık jakına sahiptir. Moto E32, aynı zamanda özel bir microSD kart yuvası (1 TB’a kadar) içeren bir çift SIM 4G akıllı telefondur. Çift bantlı Wi-Fi ve Bluetooth 5.0’ı da destekler. Güvenlik için, ahize yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ve yüz kilidi açma teknolojisi içerir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

genel-8