Rocket League, Fortnite ile kesişiyor. Arabalı futbol oyununun en ikonik aracı olan Octane, yeni başlatılan v22.10 güncellemesi ile artık battle royale oyununda mevcut.

Rocket League geliştiricisi Psyonix, Fortnite geliştiricisi Epic Games’e aittir, bu nedenle bu, aynı şirkete ait iki oyun arasındaki şirket içi bir işbirliğidir.

Oktan Fortnite’a geliyor

Epic Games’in açıklaması Blog yazısı Fortnite’ın Octane’si tam da beklediğiniz gibi çalışıyor. Roket güçlendiricilere ve tıpkı Rocket League’de olduğu gibi zıplama ve çift zıplama yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda – bir süreliğine – uçabilir ve duvarların üzerinde uçabilir.

Epic Games, oyuncuları “aracın tüm potansiyelini kullanmaya” çağıran özel bir ada tasarım yarışmasıyla geçişi kutluyor. Kontrol et resmi yarışma kuralları daha fazla öğrenmek için.

Fortnite v22.10 yaması, yeni bir uzun menzilli silah, yeni bir sandık türü ve battle royale hayranlarının en sevdiği öğeyi geri getiriyor. Daha fazlası için tam Fortnite v22.10 yama notlarına göz atın.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1