İzleme doğruysa, kara adam Dwayne Johnson’a kariyerinin ana dışında en büyük gişe açılışını vermeli hızlı ve Öfkeli franchise.

New Line/Warner Bros. sürümü, 21-23 Ekim hafta sonu boyunca yurt içi çıkışında 70 milyon ila 75 milyon dolar arasında bir yerde piyasaya sürülecek – daha yüksek değilse. İzlemeye erişimi olan kaynaklar, anketlerin şunu gösterdiğini söylüyor: kara adam güç olarak Sony’nin orijinal filmine benzer ZehirEkim 2018’in başlarında 80 milyon dolara açılan .

İzleme ve gişe analistleri, bir açılış utangaçlığı önermede daha muhafazakar davranıyorlarsa, Zehir’için kara adamçünkü gişe hala pandemik kurtarma modunda.

Film, Johnson’ın rol aldığı ilk canlı aksiyon süper kahraman resmi.

kara adam Johnson’ı yeniden bir araya getiriyor Orman Gezisi yönetmen Jaume Collet-Serra ve DC filmlerinde yeni olan bir kahraman ekibine yer verecek: Justice Society of America. Buna Hawkman (Aldis Hodge), Cyclone (Quintessa Swindell), Atom Smasher (Noah Centineo) ve Dr. Fate (Pierce Brosnan) dahildir. Johnson’a gelince, o, kadim güçlerle dolu bir anti-kahraman olan Black Adam’ı oynuyor.

Johnson, takmak için Temmuz ayı sonlarında Comic-Con’da nadir bir görünüm yaptı kara adamSalon H boyunca uğultular ve bağırışlar uyandırdı.

Daha yakın günlerde Johnson, yeni bir fragman tanıtmak için SoFi Stadyumu’na şahsen uğradı. kara adam 2022 NFL normal sezonunu başlatan Los Angeles Rams-Buffalo Bills maçında. DC filmine yeni bir bakış NBC’nin yayınında da yayınlandı. Perşembe Gecesi Futbolu.

kara adam Ağustos ve Eylül aylarında bir yaz patlamasının ardından endişe verici bir yavaşlamanın ardından gişe için ihtiyaç duyulan güven artışını sağlamayı umuyor. Özellikle süper kahraman filmleri pandemi dönemi boyunca başarılı oldu.

Johnson, bu yaz Warners’da başrolü dile getirirken sinemalarda sonuncuydu. DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi.sinema-2