A Redditör “Suckmyn00dle” tutamağını kullanarak bir şekilde bir Google Pixel Watch’a sahip oldu. Cihaz, bu Perşembe günü yapılan Made by Google etkinliğine kadar resmi hale getirilmeyecek ve bize bu adamın elinde saatin olmaması gerektiği izlenimini verecek. Ayrıca, yakalanmak istemediği için açmayacağını söyledi, bu da kutunun onda olmaması gerektiğine dair bir önseziye sahip olmamızın bir başka nedeni.
Ama bundan iyi bir şey çıktı. Reddit kullanıcısı çok sayıda fotoğraf çekti (saat ekranındaki yansımaya bakılırsa Pixel 6 serisi bir telefon kullanarak). Pixel Watch kutusunun arkası, kutuda saati, Aktif bir kayışı ve USB-C manyetik şarj kablosunu bulacağınızı söyleyen büyük bir muhbirdi. Küçük bant 130-175 mm bileklere uyarken, büyük bant 165-210 mm bileklere uyumludur.
Kutudaki Pixel Watch modeli, “Charcoal Active bant” ile “Parlatılmış Gümüş Paslanmaz Çelik” çeşididir.

Kutu ayrıca bize Pixel Watch’ın Wi-Fi, Bluetooth, NFC ve GPS’i desteklediğini bildirir. Android 8.0 veya üzeri çalışan bir telefon, İnternet erişimi, bir Google hesabı ve ABD’de tahkim anlaşmasının kabul edilmesini gerektirir Reddit abonesi tarafından çekilen fotoğraflar, saatin Wear OS 3.5 ile önceden yüklenmiş olacağını onaylıyor. Cihazın içinde dört yıllık Exynos 9118 yongası bulunan 1.18 inçlik bir ekranla gelecek. 1.5GB ila 2GB RAM ve 32GB yerel depolama taşıması bekleniyor.

300mAh pilin saate tüm gün pil ömrü vereceği ve Pixel Watch’ın kalp atış hızınızı, uykunuzu, Kan Oksijen seviyelerinizi ve kalp ritimlerinizi bir EKG sensörü ile izleyeceği söyleniyor. Ayrıca Pixel telefonunuzun nerede olduğunu ve bazı fiziksel etkinliklerinizi takip edebilirsiniz.

Pixel Watch, 6 Ekim Perşembe günü Made by sırasında resmi olarak tanıtılacak. Pasifik Saati ile sabah 7 olan Doğu Saati ile 10:00’da başlayan Google etkinliği. Yalnızca Wi-Fi modelinin 349 dolar, LTE modelinin ise 399 dolara mal olacağı söyleniyor.telefon-1