Galaxy Z Fold 4 fırsatları şimdi yayında. Son Samsung Unpacked etkinliğinde duyurulan Galaxy Z Fold 4, piyasadaki en iyi katlanabilir telefon. Galaxy Z Fold 4 incelememizde telefona en iyi katlanabilir telefonun ince bir evrimi adını verdik.

1.799 $ fiyatla yeni Galaxy Z Fold 4, gördüğümüz en uygun fiyatlı Android telefon değil. Ancak, satın alma işleminizden tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bir avuç Samsung Galaxy Z Fold 4 fırsatı var.

Örneğin, Samsung, takas ile Galaxy Z Fold 4’ten 900 $ alıyor (yeni sekmede açılır). Ek olarak, ücretsiz olarak bir Galaxy Z Fold 4 Kalemli Ayaklı Kılıf alacaksınız. Şu anda bulabileceğiniz en iyi Galaxy Z Fold 4 fırsatlarından biri.

Donanıma gelince, yeni Samsung Galaxy Z Fold 4, 7,6 inç (2176 x 1812) AMOLED 120Hz uyarlanabilir ana ekrana, 6,2 inç (2316 x 904) AMOLED 120Hz uyarlanabilir kapak ekranına ve yeni bir Snapdragon 8 Plus Gen 1 CPU’ya sahip. . Telefon ayrıca yeni bir 50MP geniş lens ile yükseltildi. Ayrıca, Google’ın büyük ekranlı telefonlar için özel Android sürümü olan Android 12L ile birlikte gönderilen ilk telefon.

Galaxy Z Fold 4, Graygreen, Phantom Black ve Bej renklerinde mevcuttur. Telefonu Burgundy’de Samsung’un web sitesi üzerinden de alabilirsiniz. IPX8 suya dayanıklı olarak derecelendirilmiştir, yani 1,5 metreye kadar suda 30 dakikaya kadar dayanabilir. İşte şu anda mevcut olan en iyi Galaxy Z Fold 4 fırsatları. (Ayrıca, Samsung donanımından tasarruf etmenin daha fazla yolu için en iyi Samsung promosyon kodları kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun).

En iyi Galaxy Z Fold 4 fırsatlarıgenel-26