Yaklaşan Dead Space yeniden yapımının arkasındaki geliştiriciler, yeniden inşa edilen korku oyununa gelen bazı gelişmiş özellikleri gösteren yeni bir fragman yayınladı. Dead Space remake çıkış tarihi Ocak ayında geldiğinde, ‘Soyma Sistemi’ denen bir şeyi deneyimlemeye hazır olun.

USG Ishimura’dayken, Mühendis Isaac Clarke, büyük ölçüde gemiyi ele geçiren nekromorflar adı verilen düşmanlar sayesinde şimdiye kadarki en kötü gün olması gereken şeyi yaşıyor. Bu şeyler mutasyona uğramış cesetlerdir ki bu oldukça tiksindiricidir ve şimdi görünüşe göre onları daha da iğrenç yapan yeni bir soyma sistemi var.

Geliştirici EA Motive, Isaac’in hangi araçlarını hedeflediğinize bağlı olarak temelde kırılacak, kopacak ve yırtılacak olan kemik, tendon ve et katmanlarından oluşan bu yeni soyma sistemi etrafındaki nekromorfları “yeniden inşa ettiğini” söylüyor. EA Motive, bunun, her nekromorf karşılaşmasına yaklaşabileceğiniz şekillerde “artan yaratıcılığa” izin verdiğini, ancak bunun ne anlama geldiği hakkında daha fazla ayrıntı sağlamadığını söylüyor – ve aynı zamanda, çünkü gerçekten hoş bir cevap yok.

İşte yeni fragman:

Dead Space yeniden çevrimi, sizi ayaklarınızın üzerinde tutmak için yeni bir yoğunluk yönetmeninin yanı sıra, Dead Space 2 ve Dead Space 3’te Isaac’i oynayan Gunner Wright’ın eskiden sessiz olan Isaac nezaketi için yeni bir seslendirme ekliyor.

Ayrıca Dead Space versiyonunda yükleme ekranı veya kesinti yok – Ishimura “tamamen birbirine bağlı”, bu nedenle tramvayda bir alanın yüklenmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Dead Space remake çıkış tarihi Ocak ayında gelecek.oyun-2