Bumble hız randevusu, planlanmış uygulama etkileşimlerinin BeReal örneğini takip ediyor.

Bumble hız randevusu, planlanmış uygulama etkileşimlerinin BeReal örneğini takip ediyor.
resim: Bumen Japet (Shutterstock)

Hey seksi bekarlar, yeniden hızlı flört etmeye başlamaya hazır mısınız? Popüler flört uygulaması Bumble’ın, Birleşik Krallık pazarlarında kullanıcıların yabancılarla eşleşmeden ve profillerini görmeden önce dijital olarak sohbet etmek için oturum açabilecekleri bir hızlı flört özelliğini test ettiği bildiriliyor.

Yirmi küsur herhangi birine sahada oynadıkları deneyimler hakkında soru sorun ve hepsi bugüne kadar ne kadar zor, sinir bozucu veya sinir bozucu olduğundan bahsedecekler. Bu zorluğun bir “yetişkinlik” mi yoksa “2022” bir şey mi olduğunu söylemek zor olsa da, Hinge, Tinder ve Bumble gibi uygulamalarla insanlarla tanışmak marjinal olarak daha kolay hale geldi. Süreç genellikle aynıdır: Olduğunuz birini görürsünüz. cezbedilir, onları sevimsiz bir tek liner vur, biriniz bir tarih ayarlamak için cesaret toplayana kadar anlamsız bir ileri geri şaka yapıyorsunuz. hızlı flört özelliği.

TechCrunch Yeni özelliğin, belirli bir gecede, belirli bir saatte, diğer kullanıcılarla kısa, üç dakikalık sohbetler yapmak için uygulamaya giriş yapan kullanıcılardan oluştuğunu bildirdi. Her iki taraf da işlerin nereye gittiğini beğendiğinde, ancak o zaman birbirlerinin fotoğraflarını görebilecek ve eşleşme sırasında sohbeti sürdürebilecekler. TechCrunch tarafından elde edilen ekran görüntüleri, Speed ​​Dating’in Perşembe günleri yerel saatle 19.00’da denendiğini gösteriyor.

Bir Bumble sözcüsü Gizmodo’ya verdiği demeçte, Bumble’da topluluğumuzun bağlantı kurması için her zaman yeni ve farklı yolları test ediyoruz” dedi.Tüm testler gibi, daha geniş çapta kullanıma sunup sunmayacağımıza karar vermeden önce geri bildirim toplayacağız.”

Bu yılın başlarında Tinder, kullanıcıların bir ankete dayalı olarak eşleştirileceği ve zamanlı bir sohbete girileceği bir Kör Tarih özelliğini kullanıma sundu. Flört dünyasını tam olarak ateşe vermedi ama belki Bumble daha fazla şansa sahip olacak.genel-7