Xbox Series S, 300 $ ‘lık samimi bir fiyat noktasında modern görseller ve performans sunduğu için tartışmasız oyundaki en iyi fırsatlardan biridir. Bir şeyler bulacağınız için bugün işler daha da cazip hale geliyor. yıldız demeti Xbox Series S konsolu, iki kablosuz Xbox denetleyicisi (biri ekstra), 1.000 V-Bucks ve 1.000 Rocket League Kredisi içerir. 360$’dan 300$’a düştü.

Paket, yetkili bir Microsoft satıcısı olan Antonline tarafından eBay’de sunulmaktadır. Bu, güvenilir bir kaynaktan satın aldığınızı bilerek içiniz rahat edebileceğiniz anlamına gelir. Satın alma işleminize ücretsiz kargo ve iade dahildir. Hepsinden iyisi, bu yeni bir paket ve her şey orijinal ambalajında ​​geliyor ve kullanılmamış.

Xbox Series X|S eğlencesine dahil olmak istiyorsanız, bunu yapmanın tartışmasız en iyi yolu budur. Çoğu kişi yeni bir konsol aldıklarında en az iki denetleyici ister, bu nedenle bu paket harika bir seçimdir. Aynı zamanda harika bir tatil hediyesi olacaktır. Bizimkileri de incelemek isteyeceksiniz en iyi Xbox Series X fırsatları Özetle, tüm (dijital) oyunlar ve vurguladığımız aksesuarların çoğu Xbox Series S ile mükemmel şekilde çalışır.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1