Bilmiyorsanız, Overwatch 2 sadece birkaç gün içinde 4 Ekim’de çıkıyor. Serinin ikinci oyunu bu hafta başlayacak ve Blizzard Entertainment bugün Overwatch 1 sunucularını kapatıyor! Evet, doğru okudun! Bilmiyorsanız, bugün Overwatch’ı başlatabileceğiniz ve herkes Overwatch 2 trenine atlamadan önce 6v6 iyiliği oynayabileceğiniz son gün.

Oyunun alt dizininde, anılarını paylaşan ve oyuna veda eden oyuncularla ilgili bir sürü konu ortaya çıktı.

Bugün Overwatch’ın son günü, bu harika oyunla en güzel anılarınızı yazın itibaren aşırı izleme

Oyuncular ayrıca, ilk kez tanıtıldıklarında, kahramanların daha önce dengesiz olduğu anılarını da paylaştılar.

OW’nin kapanması ışığında, geriye bakacağımı düşündüm. Bastion’ın bir kalkanı olduğu ve gelmiş geçmiş en güçlü mf olduğu zamanları hatırlayacaksınız. itibaren aşırı izleme

Topluluk, Hanamura’da kaç tane atari makinesinin çöpe atıldığını, birinin oyundaki TÜM eşyaları her kahraman için nasıl almayı başardığını ve daha fazlasını nasıl başardığını bile konuşuyor!

Tüm öğelerde yüzde 100’e sahip olmak çok uzun… itibaren aşırı izleme

Bu odada öldürülen milyonlarca atari makinesine saygılarımızı sunalım. itibaren aşırı izleme

OW2’nin en heyecanlı kısmı yeni oyuncular olacak, onlara iyi davranın. itibaren aşırı izleme

overwatch 1 sona ererken, herkese hatırlatmak isterim ki paris ve ufuk ay kolonisi hala oyunda ve özel oyunlar aracılığıyla erişilebilir. itibaren aşırı izleme

içinde çok daha fazla anma var oyunun alt dizisi OW1 oyuncularına katılmalarını önerdiğim çeşitli konular hakkında.

Overwatch’a çok şey katmış biri olarak, oyunun devam ettiğini görmek utanç verici, ancak devam filminin Blizzard’ın ilerlemesi için yeni odak noktası olacağı düşünüldüğünde bu kaçınılmaz.

Overwatch ilk olarak 2016 yılında PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. İkiside sevildi eleştirmenler ve daha sonra çok oyunculu atıcılara yepyeni bir bakış açısıyla atıcı topluluğu. Devam oyunu Overwatch 2, 4 Ekim’de PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de piyasaya sürülecek ve PvP bileşeni ücretsiz oynanacak.

En sevdiğiniz Overwatch hafızanız hangisi? Yorumlarda paylaşın!

Daha Fazla Overwatch 2 Okuma:oyun-6