Amazon başlatılıyor Amazon ErişimiŞirket Pazartesi günü yaptığı duyuruda, müşterilerin çevrimiçi perakendecinin uygun fiyatlı alışveriş için sunduğu programları, indirimleri ve özellikleri keşfetmeleri için yeni bir merkez olduğunu duyurdu. Amazon da duyurdu indirimli Prime üyelik2017’de başlatılan , artık Prime Access olarak adlandırılacak.

Yeni Amazon Access merkezi, müşterilere SNAP EBT ve Amazon Layaway ile ödeme gibi seçeneklerle ilgili bilgilere erişim sağlar ve bu da kullanıcıların seçilen ürünleri toplam maliyetin %20’si için ayırmasına ve geri kalanını zaman içinde ödemesine olanak tanır. Merkez ayrıca müşterilerin kuponları kesmesine ve günlük temel ihtiyaçlar için fırsatlar bulmasına olanak tanır. Ayrıca, banka veya kredi kartı olmadan pazaryerinde alışveriş yapmanızı sağlayan Amazon Cash ile ödeme hakkında bilgiler de içerir.

Merkez, Amazon’un uygun fiyatlı alışveriş seçenekleriyle ilgili bilgileri ortaya çıkarmanın yanı sıra erişilebilirlik seçeneklerini de gösterecek. Müşteriler, alışveriş dilini değiştirme, erişilebilirlik özellikleri hakkında bilgi edinme ve erişilebilirlik müşteri desteğiyle iletişim kurma seçeneğini görecektir.

Merkez ayrıca yeni adlandırılan Prime Access seçeneği hakkında bilgi içerir. İndirimli program, uygun müşterilere, normalde ayda 14,99 ABD doları olarak fiyatlandırılan ayda yalnızca 6,99 ABD doları karşılığında bir Prime üyeliğine erişim sağlar. Üyelik seçeneği, EBT ve belirli devlet yardımı alıcıları için mevcuttur. Amazon, yeni adın piyasaya sürülmesinin daha fazla kullanıcının uygun fiyatlı seçenekten haberdar olmasını sağlayacağını söylüyor.

Şirket bir e-postada, “Temel ihtiyaçlar için artan maliyetlerin birçoğunun karşı karşıya olduğu zorlu ekonomik iklim göz önüne alındığında, müşterilerimizin koşulları ne olursa olsun Amazon’da bulunan tüm erişilebilir teklifleri bilmelerini istiyoruz” dedi.genel-24