Google Stadia sunucularını kapatıyor, ancak Amazon’un oyun akış platformu Luna hala güçlü. Aslında Ekim, altı oyunun eklenmesi Tüm Prime üyelerine ücretsiz olarak sunulan Prime Oyun Kanalı’na. Bu, birkaç ilginç indie, yüksek puanlı bir FPS ve daha fazlasını içerir. Luna PC’de, Mac’te, mobilde veya uyumlu herhangi bir Amazon Fire cihazında yayınlanabilir.

Ekim 2022 için Amazon Luna Prime Oyun Kanalı Oyunları

  • KaykayKuş
  • Solucan Jim 2
  • Yıldız Savaşları Langırt
  • Canavar Kamyon Şampiyonası
  • Metro Çıkışı
  • Blair Cadısı

bu Prime Oyun Kanalı standart Amazon Prime üyeliğinize dahildir. Henüz üye değilseniz, bir ücretsiz deneme ve sunduğu her şeye göz atın – Prime Gaming dahil.


Yukarıdaki başlıkların kitaplığınıza kalıcı olarak eklenemeyeceğini unutmayın. Bunun yerine, gelecek ay değiştirilene kadar onları yalnızca Luna’daki Prime Gaming Channel üzerinden yayınlayabileceksiniz. Bu, gözünüze çarpanları kontrol etmek için önümüzdeki haftalarda biraz zaman ayırmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Prime abonesiyseniz, bu ay indirip sonsuza kadar saklayabileceğiniz diğer ücretsiz oyunları almayı unutmayın.

Metro Çıkışı Keşfedilecek korkunç, kıyamet sonrası bir dünya sunan grubun en çekici oyunu olabilir. Daha yeşil meralar bulmak ve yeniden başlamak için yola çıkmadan önce, Moskova’nın altındaki tünellere sığınan hayatta kalan Artyom olarak oynayacaksınız. Metro Exodus incelememiz, zorlu dövüşünü “heyecan verici” olarak nitelendirdi ve “sevimli karakterleri”, unutulmaz dünyayı hayata geçirmeye yardımcı oldu.

Biraz daha hafif bir şey arıyorsanız, tadını çıkarabilirsiniz. KaykayKuş bu ay. İlginç indie, bir kaykay üzerinde bir kuş gibi etrafta dolaşmanızı, kombinasyonları bir araya getirerek puan toplamanızı ve her aşamada çeşitli zorlukları tamamlamanızı sağlar. Tony Hawk değil, ama denemeye değer – özellikle ücretsiz olduğunda.

Ekim Prime Oyun Kanalı serisindeki diğer oyunlar arasında ikonik platform oyunu yer alıyor. Solucan Jim 2kabus uyandıran Blair Cadısıve Canavar Kamyon Şampiyonası.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1