Kripto, niş bir üründen internet için tamamen yeni bir vizyonu destekleyen kritik bir altyapı parçasına dönüştü – web3. Startup’lar bu yeniliğin merkezinde yer alıyor ve kripto piyasalarındaki oynaklığa rağmen, bu alandaki inşaatçılar, çevrimiçi alanları ve etkileşimleri yeniden şekillendirmek için blok zincir teknolojisinden yararlanma çabalarında istikrarlı kaldılar.

Kasım ayında TechCrunch ev sahipliği yapıyor TC Oturumları: Kripto — kripto ve web3 alanına adanmış özel bir etkinlik. Sahne en iyi VC’ler, endüstri uzmanlarıyla dolu – FTX’ten Amy Wu, OpenSea CEO’su, Devin Finzer ve daha fazlası! Canlı sahnede adım atın şahsenMiami, Florida’da.

Web3 veya kripto teknolojisi girişiminizi tanıtın

TechCrunch (şimdiki değeri) kurucu arayışında TC Sessions: Crypto’da şahsen sunum yapmak için web3 veya kripto şirketleri kurmak. Web3’ün yeni protokoller, finans, altyapı, oyun, işe alma ve daha fazlası gibi tüm endüstrileri ve dikeyleri kapsadığını biliyoruz. Satış konuşmasına başvuran girişimler, endüstri uygulamasından bağımsız olarak ürünlerinin temel direği olarak web3 veya kriptoya sahip olmalıdır.

Kurucular sahip olacak dört dakika Jüri heyetimizle bir soru-cevap ardından sahaya çıkmak. Seçilen şirketler TechCrunch’ta duyurulacak. Buraya başvurun.

Web3 & Crypto Startup Pitch-Off’a katılmak için gereken nitelikler nelerdir? Basit:

  • Erken aşamada bir başlangıç ​​olun.
  • En azından minimum düzeyde uygulanabilir bir ürüne sahip olun.
  • Web3 altyapısı tarafından desteklenen veya bu altyapıyı kullanan ürünlerinin temel bir unsuruna sahip olmak
  • Herhangi bir yere dahil edilmiş ancak şahsen katılması gerekir

Satış konuşması yapma fırsatına ek olarak, TC’nin Başlangıç ​​Savaş Alanı Düzenleyicisi ile eğitim ve tüm TC Oturumları: Kripto etkinliğine iki ücretsiz geçiş hakkı kazanacaksınız. Başvuru için son tarih 3 Ekim.genel-24