Bu yıl özellikle Avrupa’da Pixel akıllı telefonlar yeni iPhone’lardan çok daha karlı olabilir. Görünüşe göre Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, ABD’de veya Avrupa’da önceki modellerine göre fiyat artışı yapmayacak, aynı zamanda eski modelin ön siparişini vermek için Pixel Watch saatler verecekleri iddia ediliyor.İçeriden Roland Quandt, İngiltere de dahil olmak üzere en azından bazı ülkelerde, 220 avroya mal olan Pixel Buds Pro kulaklıkların, Pixel 7’nin ön siparişi için hediye edileceğini ve Pixel 7 Pro’nun ön siparişini verirken, zaten olacaklarını iddia ediyor. 380 avroluk bir fiyatla bile kredilendirilen yeni Pixel Watch hediye edin! Yani Pixel 7 Pro için talep edileceği iddia edilen 900 avroya alıcı hem üst düzey bir akıllı telefon hem de bir saat alacak. Karşılaştırma için, Avrupa’da aynı para için şimdi temel bir iPhone 14 bile satın alamazsınız, çünkü orada fiyatı 1000 Euro’dur.

Akıllı telefon ve saatlerin 6 Ekim’de duyurulması bekleniyor, Pixel 7 ve 7 Pro’nun 18 Ekim’de satışa çıkması ve saatin 4 Kasım’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Roland Quandt, duyurularından önce GoPro 9 Black ve GoPro 10 Black kameraların gizliliğini tamamen kaldırdı ve tam maliyetinin yanı sıra Nokia G21, Xiaomi Mi A3, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Z Fold 4 ve diğer birçok kameranın doğru görüntülerini yayınladı. akıllı telefonlar.genel-22