Blizzard, World of Warcraft: Dragonflight’ın resmi olarak 28 Kasım’da çıkış yapacağını duyurdu. Oyuncuları Azeroth’a geri döndürecek ve yeni bir oynanabilir ırk, yeni Evoker sınıfı, özelleştirilebilir ejderha binekleri ve daha fazlasını tanıtacak.

Oyunun dokuzuncu genişlemesi, oyuncuların yeni bir tehditle yüzleşmeye yardımcı olmak ve oyunun itibari Dragonflights’ını yeniden inşa etmek için eve geldiklerini görecek. Ejderha temasına uygun olarak, oyuncular yeni Dragonriding uçuş mekaniğinden yararlanan kendi Dragon Isles Drakes’lerini evcilleştirebilecek, sürebilecek ve özelleştirebilecekler. Yeni oynanabilir bir ejderha ırkı olan Dracthyr de tanıtılıyor. Dracthyr, yalnızca DPS tekeri veya şifacı olarak oynanabilen yeni Evoker sınıfı olabilir.

Artifact Weapons ve Azerite Armor gibi yeni oyuncu gücü ilerlemesi araçları ekleyen daha yakın tarihli genişlemelerin aksine, Dragonflight oyunun daha yeşil yönlerine odaklanmaya çalışacak. Örneğin, sınıf yetenekleri, oyunun klasik yetenek ağaçlarına daha yakından benzemek için tam bir elden geçirildi ve neredeyse yirmi yıllık MMO’nun kullanıcı arayüzü ve arayüzü çok ihtiyaç duyulan bir makyaj kazanıyor. Meslekler de yeniden işleniyor.

Genişletmenin piyasaya sürülmesiyle ilgili haberlere ek olarak, Blizzard onaylanmış Vault of the Incarnates raidini tanıtacak ve PvP ve Mythic+ dungeon sezonlarının başlangıcını işaretleyecek olan Dragonflight 1. sezon, 12 Aralık haftasında başlayacak.

Blizzard ayrıca Dragonflight’ın gelişinden önce bir XP artırma etkinliğini geri getiriyor. 4 Ekim’den oyunun ön yamasının (Dracthyr karakterleri oluşturma yeteneği ekleyecek) şu anda bilinmeyen sürümüne kadar, oyunculara XP kazanımlarını %50 artıran Bilgelik Rüzgarları buff’ı verilecek.

Dragonflight hakkında daha fazla bilgi için, genişlemenin alfası ile ilgili uygulamalı izlenimlerimizi okuduğunuzdan emin olun.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1