Bir diğer Amerikan Pastası eserlerde, bu tarafından kaleme alınacak Güvensiz aktör ve Tanım Lütfen film yapımcısı Sujata Günü.

Çoklu tire, Universal Filmed Entertainment Group’un bir yapım kolu olan Universal 1440 Entertainment için uzun süredir devam eden seks komedi serisinin yeni bir bölümünü geliştirip yazmaya hazırlanıyor. Arsa ayrıntıları henüz açıklanmadı, ancak hikaye orijinal perdesine dayanıyor ve yeni bir çekim olarak tanımlanıyor.

Adam Herz tarafından yazılan ve Paul Weitz tarafından yönetilen orijinal 1999 filmi, dünya çapında 235 milyon dolardan fazla hasılat elde etti ve ana oyuncu kadrosuyla birlikte üç devam filmi ve ayrıca yan ürün serisi üretti. Amerikan Pastası Hediyeleri (şimdiye kadar beş film) Universal’ın ev eğlencesi bölümünden.

Day’in kariyeri kamera önünde başladı ve ekranda en çok HBO’daki We Got Y’all çalışanı Sarah rolüyle tanınıyor. Güvensiz (daha önce Issa Rae’nin web dizisinde rol aldı Garip Siyah Kızın Maceraları). İlk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi Tanım Lütfenyabancılaşmış ailesiyle yeniden bağlantı kuran eski bir heceleme şampiyonu olarak rol aldığı, San Francisco CAAM Fest’te en iyi anlatı özelliği dalında büyük jüri ödülünü, Cincinnati Hint Film Festivali’nde en iyi uzun metrajlı filmi, Güney Asya Filminde olağanüstü ilk yönetmenlik denemesi ödülünü kazandı. Festival of America ve Los Angeles Asya Pasifik Film Festivali’nde Fresh Narrative Voice için jüri özel ödülünün yanı sıra Yeni Nesil Bağımsız Film Ödülleri’nde en iyi anlatı özelliği. Ava DuVernay’s Array tarafından satın alındı ​​ve şu anda Netflix’te mevcut.

Daha önce LeVar Burton tarafından anlatılan YouTube dizisini de yöneten Day Bu benim hikayem, Sundance Lab üyesi, Sundance Film Festivali etkileyicisi ve HBO Visionaries elçisi olarak görev yaptı. Women’s Voices Now’ın ilk Women Making Waves ödülünün ilk alıcısıydı ve NBCUniversal News Group’un Inspiring America serisinde profilini çıkardı. Tanım Lütfen’Filmde ırk ve akıl hastalığının keşfi.

WME, Mosaic ve Myman Greenspan tarafından temsil edilmektedir.sinema-2