Sonbahar resmen burada ve Ubisoft Daha soğuk hava (ve kısalan günler) herkesi tekrar içeri girmeye zorladığı için hayranlara oyun stoklamaları için harika bir yol sunuyor. Şu andan 13 Ekim’e kadar, bir sürü harika oyundan en fazla %80 indirim, gibi isabetler dahil Assassin’s Creed Valhalla ve Uzak Çığlık 6.

İşleri daha cazip hale getirmek için, Ubisoft ayrıca, kullandığınızda satın alma işleminizde ek bir indirim sunuyor. promosyon kodu TAZE Kasada. Sepetinizde bir oyun varsa, satın alma işleminizde ek %10 tasarruf edersiniz – ancak sepetinizde iki veya daha fazla oyun varsa, 20 indirim yerine uygulanacaktır. Yani, alışveriş listenizde birkaç oyun varsa, şimdi onları almak için harika bir zaman.

Satışa sunulan oyunlar PlayStation, Xbox, Switch ve PC için mevcuttur. Her zamanki Assassin’s Creed, Rainbow Six, Far Cry ve Ghost Recon oyunlarının yanı sıra, aşağıdaki gibi bazı parti oyunları da bulacaksınız. UNO veya Tekel Artı çok düşük fiyatlarla mevcuttur.

The Division 2’yi henüz denemediyseniz, New York’un Savaş Lordları 60 $ ‘dan sadece 18 $ için sürüm. Buna temel oyun, Warlords of New York DLC’si ve rekabete ayak uydurmanıza yardımcı olacak 30. seviye bir destek dahildir.

Yüzlerce başlık indirimde, ancak aşağıda favorilerimizden birkaçını bulacaksınız.

Ubisoft Sonbahar İndirimi’nde en iyi fırsatlar

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1