Bethesda RPG ve Elder Scrolls devam oyununu Whiterun, Riften ve Riften’de gezinirken bir tür etkileşimli pin-up takvimine dönüştüren yeni en iyi Skyrim modlarından biri sayesinde Skyrim artık belki de mümkün olan en iri ve en tıknaz şekilde oynanabilir. Yalnızlık, The Witcher’dan Geralt karakterinde Henry Cavill olarak.

Uzun gri saç. Delici gözler. Bu son derece keskin, ama kalıcı olarak kederli ifade, sanki çok fazla korku görmüş gibi, sadece onu tutacak ve savunmasız olmanın sorun olmadığını bilmesini sağlayacak birine ihtiyacı var – başka bir TV karakteri düşünemiyorum, jakuziyi paylaşmayı tercih ederim Henry Cavill’in Geralt’ından daha iyi. Ama onunla olamıyorsam, Skyrim’de de olsa en azından o olabilirim.

Basitçe “Henry Cavill as Geralt” başlıklı yeni bir Skyrim modu, Bethesda’nın kapsamlı fantezi RPG’sini herkesin en sevdiği büyülü iri parça ve Man of Steel olarak muhtemelen yüzüncü kez deneyimlemenizi sağlıyor. Mod yapımcısı WiSs_Starlord tarafından yaratıldı, buradaki benzerlik esrarengiz. Bu, sadece biraz Witchery gibi görünen temel bir Skyrim karakteriyle basit bir yeniden görünüm değil. Bu, tüm fıçı göğüslü görkemiyle Cavill.

Çalıştırmak için, Starlord’un notlarında paylaştığı Skyrim için HQ Karakter Oluşturma moduna da ihtiyacınız olacak. Ardından modu normal Skyrim dosyaları klasörüne bırakın, karakter oluşturucu ekranına gidin, ön ayar sekmesini bulun ve Cavill modelini içe aktarın. İsterseniz onu daha da özelleştirebilirsiniz, ancak gerçekten gerek yok. O olduğu gibi mükemmel. Geralt olarak Henry Cavill şuradan edinilebilir: Nexus Modları.

Skyrim’i Henry Cavill olarak yeniden oynamak, Starfield çıkış tarihi, haberler ve oynanış hakkında daha fazlasını beklerken zaman geçirmek için düşünebildiğimiz en iyi yollardan biri. Ayrıca 2022’deki en iyi Fallout 4 modlarından bazılarıyla başka bir Bethesda klasiğini yeniden karıştırmak isteyebilir veya belki de PC’deki en iyi sandbox oyunlarına yönelik kılavuzumuzdan tamamen başka bir şey deneyebilirsiniz.oyun-2