Samsung’un sahibi Avrupalılar Android 12’yi ilk deneyimleyen Galaxy Tab A8 tablet. Güncelleme şu anda bölgedeki birçok ülkeye gidiyor, ancak işletim sisteminin yeni bir sürümüne kadar çok daha uzun sürecek, Android 13 Galaxy Tab A8 kullanıcıları için kullanılabilir olacak .

Millet tarafından tespit edilen güncelleme SamMobile Şu anda bu ülkelerde mevcut olduğu söyleniyor, ancak önümüzdeki günlerde daha fazlasının ekleneceği söyleniyor: Avusturya, Bulgaristan, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Lüksemburg, İskandinav ülkeleri, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Güneydoğu Avrupa, İspanya, İsviçre, Baltık bölgesi, Çek Cumhuriyeti, Hollanda ve Birleşik Krallık.

Samsung Galaxy Tab A8’in gururlu bir sahibiyseniz, yeni bellenim sürümünü arıyor olmalısınız X205XXU1BVI6tabletinizin yazılımını Android 12’ye yükseltmeli. Ek olarak, One UI 4, muhtemelen Eylül 2022’de (henüz onaylanmadı) yeni bir güvenlik düzeltme ekiyle birlikte eklenecektir.

Raporun yalnızca Samsung Galaxy Tab A8’in LTE sürümünün Android 12 güncellemesi için uygun olduğundan bahsettiğini belirtmek önemlidir, ancak yakında yalnızca Wi-Fi modelinin takip etmesi çok mantıklı.

Yaklaşık bir yıl önce tanıtılan Galaxy Tab A8, Samsung’un uygun fiyatlı tabletlerinden biri. Samsung’un tablet serisi için alışılmadık bir durum, bir Unisoc Tiger T618 yonga seti ile donatılmış olması. Ondan başka, teknik özellikler, bütçeye uygun bir sayfa için oldukça standarttır.

Özetlemek gerekirse, Galaxy Tab A8 FHD çözünürlüğe sahip 10,5 inçlik büyük bir TFT LCD ekrana, 8 megapiksel ana kameraya, 2/3/4 GB RAM’e ve 32/64/128 GB depolamaya (microSD ile yükseltilebilir) sahip. Ayrıca tablet, 5 megapiksellik bir selfie kamerası ve 15W hızlı şarjlı büyük bir 7.000 mAh pil sallıyor.

Tipik olarak Galaxy Tab A8, piyasaya çıkışından bir yıl sonra çok daha ucuza gelebilse de 250€/250$’ın altında bir fiyata satılıyor.telefon-1