Overwatch 2 nedir? Bu, Blizzard’ın büyük bir güncelleme yerine orijinal oyunun devamı olarak konumlandırma tercihi birçok kişinin kafasını karıştırdığı için, oyun topluluğundaki sayısız insanın 2019’da duyurulmasından bu yana sorduğu bir soru. Overwatch 2’nin piyasaya sürülmesine sadece günler kala, çoğu kişi onu orijinal oyuna kıyasla neyin yeni ve farklı kıldığını hala tam olarak anlamıyor.

Oyun hakkında kafanız karıştıysa endişelenmeyin – Overwatch 2 hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacak hızlı ve basit bir kılavuz hazırladık, Overwatch deneyimine neler katıyor, nasıl. onu değiştirir ve sırada ne olduğuyla ilgili ayrıntılar.

Overwatch 2’deki yenilikler neler?

(İmaj kredisi: Windows Central / Brendan Lowry)

Overwatch 2, geleneksel anlamda bir devam oyunu değil, ancak bazıları, yaptığı değişikliklerin ne kadar büyük olduğu için öyle hissettirdiğini iddia edebilir. Overwatch’ın özü nihayetinde Overwatch 2’de aynıdır – oyun, nişancı mekaniği ve MOBA tarzı yeteneklerin bir kombinasyonuna sahip, ekip çalışması odaklı bir nişancıdır – ancak Blizzard, oyun akışını iyileştirmek için tüm yapısını yeniden yaptı. oyun modern izleyiciler için daha çekici ve giriş engellerini ortadan kaldırıyor.genel-20