90’ların 4X oyunu klasiği Master of Magic’in yeniden başlatılmasının kesin bir çıkış tarihi var ve önümüzdeki birkaç gün boyunca orijinali GOG’dan ücretsiz bir oyun olarak alabilirsiniz. Orijinal Master of Magic’in ücretsiz kopyasını almak için 2 Ekim’e kadar vaktiniz var ve yeniden başlatılan Master of Magic 13 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

Geçen yıl yeni Master of Magic açıklandığında belirttiğimiz gibi, wargames yayıncısı Slitherine, dizinin haklarını 2019’da Atari’den aldı. O zamandan beri şirket, 1994’ün güncellenmiş bir versiyonunu üretmek için bağımsız geliştirici MuHa Games ile birlikte çalışıyor. klasik.

Başını aşmak GOG.com’un çekiliş sayfası Master of Magic Classic’in ücretsiz kopyasını almak için. Bunu er ya da geç yapmak isteyeceksiniz, çünkü çekiliş yalnızca 2 Ekim’e kadar sürecek.

Orijinali gibi, yeni Master of Magic, seçebileceğiniz 14 yarış, 200’den fazla büyü ve birim türü ve sihir yoluyla dünyaya hükmetme arayışınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli özel yetenekler içerecek.

Daha fazla çene tırmalama iyiliği için PC’deki en iyi strateji oyunları kılavuzumuza göz atın.oyun-2