Yakın tarihli bir Genshin Impact sızıntısı, Nahida’nın temel becerisinin Kazuha ve Venti’ninkine benzer olduğunu ortaya çıkardı, çünkü savaş dışında son derece yararlı olabilir. Dendro Archon, siz Teyvat’ın açık dünyasını keşfederken çeşitli eşyaları toplamak için becerisini kullanabilir. HoYoverse’ın anime RPG’sindeki karakterlerin dövüş yeteneklerini oyunun diğer yönlerinde kullanmaları pek sık rastlanan bir durum değildir, bu nedenle bu yeni ayrıntı, oyuncuların Nahida’yı çekmesi için başka bir neden sunuyor.

Sızıntı, Genshin’in sızdırdığı kısa bir video klip şeklinde geliyor. artı Twitter’da yayınlandı. Gerçek görüntü aslen Yukizero adlı bir oyuncudan geliyor ve Nahida’nın bir Nane bitkisini uzaktan almak için Elemental Becerisini kullandığını gösteriyor. Bu şekilde bir seferde en fazla dört öğe alabilir ve Plusle’ın ileti dizisindeki bir sonraki tweet, Nahida’nın kaydırabileceği şu anda bilinen tüm öğelerin bir görüntüsünü içerir.

Öğeler öncelikle bitkilerdir, ancak liste, diğer karakterleri oluşturmak için gereken birkaç yükseliş ve Yetenek materyali içerir. Nahida’nın yardımıyla artık sadece biraz Menekşe Otu almak için dik uçurum yüzlerine tırmanmanıza gerek kalmayacak. Aynı şey, Mondstadt’ın binalarının her yerinde büyüyen sinir bozucu Philanemo Mantarları için de geçerli.

Bu kullanışlı işlevi kullanmak için, Elemental Skill düğmesini veya tuşunu basılı tutun ve Nahida, ekranda beş saniyeye kadar süren bir tür resim çerçevesi oluşturmak için kollarını kaldıracaktır. Toplamak istediğiniz eşyaya bakın ve onu elde etmek için Beceriyi bırakın.

Plusle’ın tweet’i, Elemental Skill’in savaş yeteneği hakkında da biraz bilgi sağlar. Nahida’nın sekiz düşmanı işaretlemesine ve aynı anda onlara Dendro hasarı vermesine izin verir.

Nahida henüz oynanabilir değil, bu yüzden Genshin Impact sürüm 3.1’de şu anda afişlerde bulunan karakterler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Cyno, Candace ve Venti, Anemo hakkındaki haberimize göz atmayı unutmayın. Arkon.oyun-2