Nvidia RTX 4000 grafik kartları geliyor ve bir tanesini harika bir oyun monitörü potansiyelini açığa çıkarabilir. Yüksek özellikli ekranlar genellikle göze çarpan bir fiyat etiketi ile birlikte gelirken, şu anda ultra geniş 49 inç Samsung UHD monitörünü daha ucuza alabilirsiniz ve bu mükemmel bir RTX 4090 paneli olabilir.

Amazon ABD’de, Samsung 49″ Odyssey Neo G9, %28’lik şık bir indirim sayesinde 1,667,17 ABD Doları karşılığında satın alınabilir. Bu Mini LED titan, genişleyen bir ultra geniş ekrana sahiptir, ancak aynı zamanda bir GPU kaiju kullanarak fps’yi benzeri görülmemiş seviyelere yükseltmek istemenizi sağlayacak 4K 240 Hz’lik güçlü bir paneldir. Buna ek olarak, hem Nvidia G-Sync hem de AMD FreeSync Premium Pro’yu destekler, bu nedenle titrek kare hızı saçmalıklarından endişelenmenize gerek kalmaz.

En iyi oyun monitörü, güçlü bir grafik kartıyla eşleştirilmeyi hak ediyor, ancak Samsung’un ultra geniş portalının parlaması için bir RTX 4090’a ihtiyacı yok. Ekranın Mini LED kuantum matris teknolojisi, daha derin siyahlar, daha parlak beyazlar ve daha keskin pikseller sağlar, böylece ucuz oyun bilgisayarı yapıları bile en iyi şekilde görünür.

Eğer sen Amazon Prime’a abone olun, Samsung’un ultra geniş 4K monitörünü ertesi gün teslim alabilirsiniz. Yeni aboneler ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme alabilir, bu da hizmeti bir kuruş ödemeden alabileceğiniz anlamına gelir. Yine de beklemeyin, bu oyun monitörü anlaşması Nvidia’nın RTX 4090’ları Ekim ayında gelmeden önce ortadan kalkabilir.oyun-2