sanki OnePlus 10T, 650 $ ve üzeri bir perakende satış fiyatıyla paranız için zaten olağanüstü bir değer sunmadı, katil bir ön sipariş anlaşması, birinci sınıf 256GB depolama / 16GB bellek varyantını 750 $ ‘dan 100 dolarlık harika bir indirimle indirdi, pazarlık avcılarını dijital istifçilere dönüştürmek ve tam tersi.

Ön sipariş penceresi kapanmış olsa da, Amazon yalnızca aynı promosyonu bir süre daha canlı tutmakla kalmıyor, aynı zamanda ücretsiz bir çift hediye ekliyor. OnePlus Buds Z2, 16 Ekim’e kadar denkleme gerçek kablosuz kulaklıklar.
99 $ değerindeki gürültü önleyici hediye, cihazın hem işaretlenmiş 256 gig versiyonu için iyidir. OnePlus 10T güç merkezi ve yukarıda belirtilen normal fiyatıyla sunulmaya devam eden giriş seviyesi 128 GB yapılandırması.

Yeni kulakiçi kulaklıklara ihtiyacınız yoksa veya kendi başınıza farklı bir gerçek kablosuz ses ürünü satın almayı tercih ediyorsanız, Best Buy şu anda 128 veya 256 gig modelleri arasından seçim yapabileceğiniz 5G özellikli 10T ahize ile 100 dolarlık güzel bir hediye kartı paketliyor. .

Bu tamamen yeni bir anlaşma ve telefonun kendisinde herhangi bir doğrudan indirim içermiyor, ancak iyi tarafı, ücretsiz 100 doları neye harcamak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Best Buy sattığı sürece alabilirsiniz.
Son teknoloji Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci ve güvertede delicesine hızlı 150W şarj teknolojisi ile, OnePlus 10T, hiçbir anlaşma tatlandırıcı olmadan bile kesinlikle akıllı bir satın alma gibi görünüyor.

Samsung’un Galaxy S22 Ultra veya Apple’ın iPhone 14 Pro Max gibi cihazlarının yerini alacak mükemmel bir ultra üst düzey cihaz hiçbir şekilde bankayı kırmayı düşünmüyor, bu kötü çocuk aynı zamanda oldukça keskin ve inanılmaz derecede pürüzsüz 120Hz Full HD+ AMOLED ekrana sahip. 50 + 8 + 2MP üçlü arkaya bakan kamera sisteminin yanı sıra.telefon-1