Bugün Anker, Soundcore kulaklık serisine yeni bir giriş ekliyor. özgürlük 4. Bu set, markayı 149,99 $ fiyatla bütçe kulaklık kategorisinde tutarken, bu seride “stick” tasarımını (Liberty Air 2 Pro’da görüldüğü gibi) ve Soundcore’un iddia ettiği çift dinamik sürücüleri birleştiren ilk kişilerdir. tüm müzik türlerinde en iyi dinleme deneyimi için tüm frekanslarda netlik sunarak ses performansının sınırlarını zorlayın.”

Liberty 4’leri kullanmaya başladığımızda ne kadar iyi olduğunu değerlendirecek olsak da, teknik özellik sayfasında bu fiyat aralığındaki her kulaklık setinde görmediğimiz birkaç şey yer alıyor. Herkes kulaklıklarda ve tomurcuklarda uzamsal ses özelliklerinin hayranı değildir, ancak bu tomurcuklar, film izlerken veya müzik dinlerken başınızı hareket ettirirken sesleri hizalamaya çalışan bir jiroskop ve algoritma ile 360 ​​derecelik izleme vaat eden bir özelliğe sahiptir. özelliğin açık olmasını sağlayın.

Kalp atış hızı izleme özellikli Soundcore Wellness uygulaması

Kalp atış hızı izleme özellikli Soundcore Wellness uygulaması
Resim: Anker

Yakından gösterilen Liberty 4 kalp atış hızı sensörüYakından gösterilen Liberty 4 kalp atış hızı sensörü

Yakından gösterilen Liberty 4 kalp atış hızı sensörü
Resim: Anker

Ayrıca, günlük verileri takip etmek için bir Wellness uygulamasına bağlanan bir kulak içi kalp atış hızı sensörü içerirler veya bu tür şeyleri izlemek için bir saatiniz, kol bandınız veya yüzüğünüz yoksa, sadece egzersiz yaparken.

Ses ayarları ve Wellness izleme bağlantısıyla birlikte gösterilen Soundcore uygulamasıSes ayarları ve Wellness izleme bağlantısıyla birlikte gösterilen Soundcore uygulaması

Ses ayarları ve Wellness izleme bağlantısıyla birlikte gösterilen Soundcore uygulaması
Resim: Anker

Daha tipik kulaklık görevleri için, Bluetooth 5.3, Soundcore’un HearID aktif gürültü iptali, üç boyutta kulak ucu ve sesinizin diğer uçtaki insanlara net bir şekilde ulaşmasına yardımcı olması beklenen 6 mikrofon (kulaklık başına üç) içerir. Ayrıca örneğin hem dizüstü bilgisayarınıza hem de telefonunuza bağlı kalmak için çok noktalı bağlantılara sahiptirler. Öncekiler gibi, Liberty 4’teki kodek desteği LDAC, AAC ve SBC’yi içerir, ancak aptX’i içermez.

Pil ömrü, kullandığınız özelliklere bağlı olabilir; normal kullanımda şarjla 9 saate, uzamsal ses modunda 5 saate, LDAC modundayken ve gürültü engelleme olmadan 6 saate ve yalnızca ANC açıkken 7 saate kadar vaat eder.

Şarj kutusu, 3 saatlik oynatma süresi eklemek için 15 dakika boyunca hızlı şarj edebilir veya bir saatte boştan doluya şarj edebilir ve kutunun kendisi USB-C veya kablosuz olarak şarj olur. Normal koşullar altında Soundcore, Liberty 4’ün tomurcukları ve kasalarını boşaltmadan önce normal koşullarda 28 saate kadar kullanım kapasitesine sahip olduğunu söylüyor.

İlgileniyorsanız, siyah veya beyaz olarak mevcut olacaklar, siyah versiyon bugünden itibaren satışta. Soundcore.com, 10 Ekim’de Amazon ve Ekim ayının sonunda Best Buy’ın web sitesi. Beyaz setin 7 Ekim’de Soundcore’dan ve 17 Ekim’de Amazon’dan satışa çıkması planlanıyor.genel-2