Bir Activision davası, EngineOwning web sitesi tarafından Call of Duty ve Warzone hilelerinden yapılan tüm paranın FPS Modern Warfare 2’nin yanı sıra RPG’ler Diablo ve World of Warcraft’ın yayıncısına “tazminat” olarak ödenmesini talep ediyor. diğer zararlar ve hile sitesinin kapatılmasını istemektedir.

Activision, ilk olarak Ocak ayında EngineOwning’e karşı dava açmış, EngineOwning’in Activision’ın hizmet şartlarını ihlal ettiği her bir olay için 2.500 ABD Doları tazminat talep etmiş ve Alman web sitesini “atlama cihazlarının ticaretini yapmak” ve Activision ile Activision arasındaki “sözleşme ilişkilerine kasıtlı müdahaleye” neden olmakla suçlamıştır. oyunlarının oyuncuları. EngineOwning, Call of Duty’nin yanı sıra Overwatch için hileler de üretiyor ve bildirildiğine göre yaklaşmakta olan Modern Warfare 2 için hileler başlatmayı planlıyor.

Davanın güncellenmiş bir versiyonunda ve “Activision’ın sözleşme ilişkilerine kasıtlı müdahale nedeniyle dava sebebine ilişkin örnek ve cezai tazminatların yanı sıra Activision’a fiili veya azami yasal zararlar verilmesi”nin yanı sıra yayıncı şimdi EngineOwning’in parayı kaybetmesini talep ediyor. Activision’ın kendisine hile satarak yaptı.

Activision, güncellenmiş davanın “rahatlama” bölümünde, davanın açıldığı Kaliforniya mahkemesinin, ABD’deki hile yazılımının tüm satışlarının muhasebesi de dahil olmak üzere, “Davalıların yasa dışı gelirlerinin Activision’a iadesine” hükmetmesi gerektiğini söylüyor. ” Activision ayrıca “sanıkların hile yazılımının satışı yoluyla haksız yere elde ettiği gelirler üzerinde yapıcı bir güven empoze edilmesini” talep ediyor.

tarafından bildirildiği gibi Charlie Intel, güncellenmiş takım elbise ayrıca EngineOwning’in “hile yazılımını kapatmasını” ve “oyuncuların Activision veya bağlı kuruluşları tarafından yayınlanan herhangi bir oyunda hile yapmasına olanak tanıyan herhangi bir yeni yazılımı” talep eder. Activision’ın EngineOwning’e karşı yasal davası, geliştirici ve yayıncının Microsoft tarafından satın alınmaya ayarlandığı ve ayrıca bazı çalışanlarından Activision davasının açıklanmasını istiyorsanız daha fazla bilgi edinebileceğiniz işyeri taciziyle ilgili bir davayla karşı karşıya olduğu için geliyor.

Activision, Overwatch 2 çıkış tarihi, savaş geçişi ayrıntıları ve daha fazlası ile ilgili kılavuzumuz aracılığıyla daha fazla bilgi edinebileceğiniz Overwatch 2’yi yakında piyasaya sürecek. Bir sonraki Call of Duty, Modern Warfare 2 de Ekim ayında piyasaya sürülecek, bu nedenle rekabetçi FPS’de eğrinin önüne geçmek için en iyi Modern Warfare 2 silahlarını ve en iyi M4 teçhizatını kontrol ettiğinizden emin olun.oyun-2