Dün, güvenilir bir sızıntı yayınladı Büyük ölçüde değişmeyen bir tasarım sergileyen Galaxy S23 Ultra görüntüleri. Hayran olup olmadığınızı Galaxy S22 Ultra’nın tasarımı, halefinin aynı görüneceği konusunda heyecanlanmak zor. Tasarım hikayenin sadece bir parçası ve premium S serisi telefonları heyecanlandıran bir diğer şey de kamera donanımı ve en son söylentilere göre telefon kesinlikle yeni ana kamera.
Galaxy S22 Ultra, etrafındaki çoğu telefondan daha fazla megapiksele sahip ancak Samsung, üç yıldır 108MP kamera kullanıyor ve 200MP sensör hazır olduğundan, Galaxy S23 Ultra’yı bununla donatmamak ve bununla övünmemek için hiçbir neden yok.
Hollanda web sitesi Galaksi Kulübü Galaxy S23 Ultra’nın 200MP ana kameraya sahip olacağının kesin olduğunu söylüyor.
Daha fazla megapikselin her zaman daha iyi görüntülere yol açtığı artık doğru olmasa da, daha yüksek sayı daha fazla ayrıntı yakalamanıza ve yakaladığınız görüntülerle oynamanız için size daha fazla alan sağladığından megapiksel çözünürlüğü hala önemlidir. Galaxy S22 Ultra’nın 108MP sensörü, en iyiler arasında olmasının büyük bir nedenidir. 2022’nin en iyi kameralı telefonları.
bu 200MP sensör, 108MP sensöre göre büyük bir adım olacak ve önceki söylentiler, önemli ölçüde daha iyi görüntü ve videolar beklediğini söyledi. Sensör sadece S22 Ultra’nın ana ünitesinden daha büyük olacak ve ayrıca ışık toplamak için daha geniş bir açıklığa sahip olması bekleniyor.

Galaksi Kulübü S23 Ultra’nın, S22 Ultra’nın 10x yakınlaştırmalı 10MP periskop telefoto sensörünü ve 3x optik yakınlaştırmalı 10MP telefoto modülünü devralacağını yineledi. Ultra geniş sensör hakkında hiçbir şey söylenmedi.

Telefon muhtemelen eski modelin 6.8 inç ekranını koruyacak ve 5.000 mAh pil, ancak daha iyi bir parmak izi okuyucusuna ve daha hızlı Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yongasına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Görünüşe göre tasarım, en son söylentiler ve telefonun kenarlarının biraz daha düz olacağını ve biraz daha uzun ve daha geniş ama daha ince olacağını öne süren yukarıda belirtilen görüntülerle biraz daha rafine edilecek.

S22 Ultra, Şubat ayında ortaya çıktı, ancak Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 2’yi beklenenden daha erken piyasaya sürme yolunda olduğuna göre, bir bahşiş veren, S23 aralığı da olacak daha önce yayınlandı.telefon-1