bu WoW WotLK Ölüm Şövalyesi sınıfı, MMORPG’nin en gizemli sınıflarından biridir, bu yüzden bu ölümsüz savaşçılardan biri olarak Wrath Classic’e dalmak istiyorsanız, en iyi yeteneklere, yeteneklere ve seviye atlama seçeneklerine ihtiyacınız olacak. World of Warcraft’ta sınıfınızı seçmek, oyunun sizin için nasıl oynayacağını tamamen belirler. Eşsiz ırksal geçmişler, yetenekler ve özelliklerle, oyun tarzınıza uygun bir sınıf seçmek WoW maceranızın önemli bir parçasıdır.

Wrath of the Lich King Classic’in World of Warcraft Classic’in bir sonraki genişleme paketi olduğunu düşünürsek, Arthas’ın Ölüm Şövalyelerinden biri olarak oyuna dalmak isteyeceksiniz; Lich King’in iğrenç rejimine hizmet etmek için ötelerden çekilen güçlü ölümsüz savaşçılardan oluşan bir koleksiyon. WotLK’da ilk kez ortaya çıktıklarında, şimdi WoW destanının bu bölümünü tam anlamıyla yaratıldığı sınıf olarak yeniden yaşamanın tam zamanı.

Yani, bir WoW WotLK Klasik Ölüm Şövalyesi rehberi arıyorsanız, eski ustanızı şık bir şekilde yıkmanıza yardımcı olacak en iyi yeteneklerin, yeteneklerin ve seviye atlama araçlarının tümü burada.

WotLK Death Knight için en iyi yarış

Teknik olarak tüm ırklar Ölüm Şövalyeleri olabilirken (Arthas tam olarak seçici değildir), sadece gölgeli her şeyin ustası olmak için inşa edilmiş birkaç ırk vardır. Horde olarak oynuyorsanız, Orc Ölüm Şövalyeleri için en iyi ırktır – özellikle de tank yapıyorsanız. Alliance için Dwarf veya Draenei’yi seçin ve PvP için Human’ı öneririz.

Bunlar en iyi seçenekler çünkü ırksal özellikleri Death Knight araç setinin farklı unsurlarıyla sinerji oluşturuyor. Orklar, tank debuff’larına yardımcı olan Blood Fury’ye sahiptir ve Cüce’nin Taş Biçimi size %10 daha fazla zırhın yanı sıra kanamaya, zehire ve hastalığa karşı bağışıklık sağlar – Arthas’ın en iyi kullandığı her şey.

Draenei ile oyunsonunda en iyi ekipman, onlar için mükemmel olan baltalardır, bu yüzden Northrend’de bir süre kalmayı planlıyorsanız, Draenei sizin için olan olabilir. Bu, bir Death Knight Draenei oynadığım ve oyun sonu hünerleri rakipsiz olduğu için tavsiye edeceğim yarış.

Her iki durumda da bu güçlendirmeler çok hafiftir, bu yüzden bir şeyler almak istemiyorsanız, istediğiniz yarışı oynamanızı öneririz. fazla Cidden. Sonuçta, daha sonra değiştiremezsiniz.

Yetenekler, özellikler ve yetenekler

WotLK’nın Ölüm Şövalyelerinden birinin ölümsüz ayakkabılarına ilk adım attığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı özellik verilecek: Kan, Frost veya Unholy.

Sınıfta yeniyseniz ve gruplar halinde oynamak istiyorsanız, güçlendirmelere ve zayıflatmalara dayandığı için Unholy’yi almanızı öneririz. Yalnız oyun için Blood her zaman gidilecek yol olacaktır – özellikle tanking yaparken.

Ancak Frost, ikisi arasındaki dengedir, bu nedenle çok yönlü iyi bir yapı arayanlar için tavsiye ettiğimiz şey budur. Bir Frost Death Knight için yetenekler aşağıda listelenmiştir – WoW WotLK Classic’in Talent Tree sistemini kullandığını, bu nedenle sonraki genişletmelerde olduğu gibi yetenek ve yetenekler arasında bir ayrım olmadığını unutmayın.

Yetenek Özellik Rütbe
kasaplık Kan 2
yıkım Kan 3
Bıçaklı Zırh Kan 5
karanlık inanç Kan 5
Geliştirilmiş Buzlu Dokunuş Don 3
Runik Güç Ustalığı Don 2
Kara buz Don 5
Soğuk Çelik Sinirleri Don 3
buzlu pençeler Don 5
Yok etme Don 3
Ölüm makinesi Don 5
Mezarın Soğukluğu Don 2
sonsuz kış Don 2
buzul çürümesi Don 3
Geliştirilmiş Buzlu Pençeler Don 1
Acımasız Savaş Don 2
kırağı Don 3
Thassarian tehdidi Don 3
Kuzeyin Kanı Don 3
Kırılmaz Zırh Don 1
donma grevi Don 1
Gorefiend Guile Don 3
tundra avcısı Don 5
uluyan patlama Don 1

WotLK Classic’te Death Knight seviye atlama

Ölüm Şövalyenizi seviyelendirmeye gelince aklınızda bulundurmanız gereken şey, sürecin (maalesef) oldukça yavaş olmasıdır. Ölüm Şövalyeleri arabalarla biraz ağır hasar verdiğinden, erken aşamalarda otomatik saldırıya devam ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz, ancak oradan işler daha karmaşık hale gelecek.

Zamanla zarar veren farklı hastalıklar uyguladıkları için Icy Touch ve Plague Strike’ı hemen kullanmak isteyeceksiniz. Diğer düşmanlara bulaşmak ve çeteleri hızla yok etmek için bunları Pestilence ile katmanlayın.

Buradan, Runik güç seviyenizi yüksek tutmak için Blood Boil ve Obliterate, ardından Frost Strike kullanın. Daha büyük çeteler için, Rime’ı istiflemek için Howling Blast’ı kullanabilir ve Death and Decay ile takip edebilirsiniz.

Ayrıca Kış Boynuzu’nu her zaman aktif tutmak isteyeceksiniz, çünkü bu sizin ve müttefiklerinizin gücünü ve çevikliğini arttırır (3 metre içinde olmaları şartıyla). Ayrıca Blood Boil veya Obliterate gibi oyunların kilidini açmak için gerekli olan runik gücü de üretir.

Sınıfın üç farklı varlığından Blood Presence almak isteyeceksiniz. Bu, standart seviyelendirme varlığıdır, çünkü hasar çıktınızı artırır ve size küçük can patlamaları sağlar.

Eğer gerçekten mücadele ediyorsan ve her dövüşte kendini doğrudan öbür dünyaya gönderiyorsan, kendine çok ihtiyaç duyduğun bir savunmayı vermek için Icebound Fortitude’a biraz runik güç bırakabilirsin – ölüm WoW’da son değil, ama kesinlikle sinir bozucu.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer180 dolarGÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

WoW WotLK Classic’te Death Knight olarak koşmaya başlamak için bilmeniz gereken her şey bu kadar. Bahsettiğimiz yarışlardan hiçbiri hoşunuza gitmiyorsa, Azeroth’un birçok farklı kültürünü keşfetmek için WoW Classic yarış kılavuzumuza ve yeni ve geri dönen oyuncular için ipuçları içeren WoW Classic kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Scourge’u yenmeye hazır.oyun-2