Blizzard sonunda Dragonflight fragmanının yanı sıra yeni bir blog gönderisinde World of Warcraft Dragonflight çıkış tarihini duyurdu. Uzun süredir devam eden MMO oyununun yeni genişleme paketi 28 Kasım’da çıkacak ve oyuncuları bir sürü gizemin ve büyülü entrikanın sizi beklediği ejderhaların evine, yani adı buradan alacak.

Ejderha Adaları dört farklı bölgeye ev sahipliği yapar: Temel güçle dolup taşan Uyanık Kıyılar; geniş açık Ohn’ahran Ovaları; Azure Span’ın soğuk dağları; ve Thaldraszus’un görkemli kuleleri ve tapınakları. Blizzard, her alanın ejderhaların farklı bir yönü etrafında temalı olduğunu ve siz onların sırlarını derinlemesine araştırdıkça efsanevi yaratıklar hakkında daha fazla gizem ortaya çıkaracağını söyledi.

Dragonflight, sınıf değişiklikleri ve iyileştirmelerinin yanı sıra yepyeni bir yarış ve sınıf kombinasyonu ekliyor: Dracthyr Evoker. Bu benzersiz sınıf, Yasak Erişim’i yuvalarına çağırıyor ve hem menzilli saldırılarda hem de müttefik desteğinde uzmanlaşıyor.

Dragonflight’ta gelen tek ejderha temalı değişiklik bu değil. Genişletmede ilerledikçe özelleştirebileceğiniz yeni bir ejderha bineği var ve hatta yeteneklerini geliştirerek daha yükseğe ve daha uzağa uçmasına izin verebilirsiniz.

Bunların hepsi, yeni zindanlar, yeni baskınlar ve yetenek ve savaş sistemlerinde çok sayıda ince ayar gibi yeni bir World of Warcraft genişlemesinden beklediğiniz olağan şeylere ektir. Ve yeni bir karakteri hızlı bir şekilde seviyelendirmek istiyorsanız Dragonflight, Winds of Wisdom buff’ını geri getiriyor ve size normalden yüzde 50 daha fazla deneyim sunuyor.

WoW Dragonflight’ın önceden sunduğu şeylerin tadına bakmak istiyorsanız, WoW Dragonflight önizlememize göz atın. Bu World of Warcraft eklentileri, bu arada klasik MMO’yu biraz daha taze ve daha ilginç hale getirmeye yardımcı olacaktır.oyun-2