Birkaç aylık erken erişim geliştirmesinden sonra, roguelike shoot-’em-up Vampire Survivors, 20 Ekim’de eksiksiz bir oyun olarak piyasaya sürülecek. v1.0 sürümü, öğeleri daha kullanışlı hale getirmek için dengeleme öğelerinde küçük değişiklikler yapacak, yeni başarılar olacak. eklenecek ve mevcut birkaç başarı, henüz edinmemiş olan herkes için farklı kilit açma koşulları alacak.

Oyunu geliştirme aşamasında oynamış olan herkes, Vampire Survivors yeni bir motora aktarıldığında kayıt verilerini kaybetmeyecek. geliştirici Poncle diyor daha fazla makine için artan performans ve uyumluluk katacaktır. 1.0 sürümünün ötesinde, oyun sonrası destek, oyunda daha fazla ince ayar yapmaya odaklanacak ve 7 Ekim’den itibaren tanıtımlarla daha fazla ayrıntı açıklanacak.

Henüz denemediyseniz, Vampire Survivors aldatıcı derecede basit, aksiyon dolu bir oyundur. Castlevania görselleri ve kurşun cehennemi ilhamlarının bir karışımı, size sayısız canavar sürüsüne karşı tek başına ayakta durması gereken yalnız bir kahraman verildi. Silahlarını otomatik olarak kullanacakları için sadece kahramanınızın hareketini kontrol edeceksiniz ve her yerden üzerinize gelecek bir vampir yarasa veya kurt adam sürüsü tarafından istila edilmemelerini sağlamanız gerekecek. talimatlar.

Ne kadar çok canavar öldürürseniz, o kadar çok beceriyi açabilir ve geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda canavarların sayısı artacak ve onları yok etmek için elinizdeki her gücü kullanmak zorunda kalacaksınız. Çoğu zaman ölüm kaçınılmaz olsa da, maceralarınızdan kazandığınız herhangi bir jetonla kahramanlarınızın temel gücünü ve becerilerini yavaş yavaş artırabilir ve zamanla neredeyse durdurulamaz bir vampir öldürme makinesi haline gelebilirsiniz.

Vampire Survivors şu anda PC ve MacOS’ta mevcut ve bir PC Game Pass aboneliğiniz varsa, bu üyelik aracılığıyla erken erişim yapısını her yeni çalıştırma için çok zorlayıcı birkaç dakika veya oyun çökerse günler için alabilirsiniz. kancaları sana takılır.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1