Nightdive Studios, oyunun yeni erişilebilirlik seçenekleri getiren sürüm 4.1 yaması için Quake güncellemesi 1.08’i (PS5 sürüm 1.009) dağıttı! Ayrıca Quake 29 Eylül yama notlarında listelenen küçük değişiklikler de var.

Quake Güncellemesi 1.08 Yama Notları | Quake Güncellemesi 1.009 Yama Notları | Quake Güncellemesi 4.1 Yama Notları | Quake 29 Eylül Yama Notları:

Tüm ayarları devre dışı bırak’ı seçmek, tüm Erişilebilirlik seçeneklerini devre dışı bırakır ve sizi ana menüye döndürür. Erişilebilirlik ayarlarını özelleştir…seçmek, tüm ayarlar listesine erişebilmeniz için sizi Erişilebilirlik Menüsüne götürür.

Bunun, Güncelleme 4’te yüksek kontrastlı ve alternatif yazı tipi seçeneklerinin etkinleştirilmesiyle kafası karışan, ancak bunları nasıl devre dışı bırakacaklarından emin olmayan oyunculara yardımcı olurken, Erişilebilirlik seçeneklerimize daha hızlı erişmek isteyen oyunculara da yardımcı olacağını umuyoruz.

Eklentiler Menüsü

  • Eklenti menüsü seçim görüntüleri artık 16:9 en boy oranına sahip

Üç dalgalı CTF

  • Geri yüklenen Threewave CTF, orijinal amaçlanan sisteme doğar: oyuncular ilk kez kendi üslerinde doğarlar, ancak daha sonra ölüm maçı yumurtlama noktalarında rastgele doğarlar. Bu, oyuncuların üslerinin içinde bir ekip kamp kurmasını önleyecektir.

Bununla ilgili. Klasik nişancı oyunu için yeni bir yama çıkarsa okuyucularımıza haber vereceğiz.

Kaynak: Buharoyun-6