Verizon, +play platformunu duyurdu bu yılın başlarında ve HBO Max, Disney+ ve YouTube TV gibi abonelik tabanlı akış hizmetleri için bir merkez olarak sundu. Bugün, Verizon ilan edildi NFL’ye ait video akışı abonelik hizmeti olan NFL+, +play platformuna katıldı.

+play henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, Verizon müşterileri, cihazlarına +play yüklemeye karar verirlerse, NFL+ aboneliklerini platform içinden sorunsuz bir şekilde yönetebilecekler ve bu oldukça kullanışlı.

Verizon ve NFL, 10 yılı aşkın süredir ortaktır ve NFL+’ı sporseverlerin eğlenmesi için +play platformuna getirmekten heyecan duyuyoruz. Müşterilerimize inanılmaz bir değer sağlamanın yanı sıra önde gelen hizmetlerden harika premium içerik sağlama konusunda bir geçmişe sahibiz. Ülkedeki en büyük doğrudan tüketici distribütörlerinden biri olarak, birden fazla aboneliği tek bir yerden yönetmeleri için yenilikçi bir araç sağlayarak milyonlarca müşterinin sıkıntılı noktalarını çözüyoruz.Verizon’un baş içerik sorumlusu Erin McPherson, “Verizon’un akış toplama platformu, müşterilerinin aboneliklerinin çoğunu eğlence, ses, oyun, fitness, müzik, yaşam tarzı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde merkezileştirmesine olanak tanıyacak. Muhtemelen onu tipik toplayıcılardan ayıracak önemli bir şey, kullanıcılara içerik hizmetleri için en son özel fırsatları ve teklifleri de sunacak olmasıdır.

Şu anda +play’in Disney+, Hulu, ESPN+, discovery+, AMC+, HBO Max, Netflix, Peloton, WW, The Athletic, Calm, Duolingo ve TelevisaUnivision’ın Vix+’ının önümüzdeki aylarda eklenmesi bekleniyor.

Kullanılabilirlik söz konusu olduğunda, Verizon Mart ayından bu yana platform için denemeler yürütüyor ve +play’in bu yıl erken erişimle başlamasının beklendiğini açıkladı, bu nedenle muhtemelen resmi bir duyurudan sadece birkaç ay uzaktayız.telefon-1