Oracle NetSuite, küçük işletmeler için yaygın baş ağrılarını hafifletmeyi vaat eden yeni bir hizmeti duyurdu. vardiya yönetimi ve kaynak tahsisi.

saat SüitDünya 2022şirket, zaman alan vardiya yönetimi sürecini otomatikleştirmek için tasarlanmış bir hizmet olan SuitePeople Workforce Management’a ilk bakışı sundu ve vardiya modellerini öngörülen talebe göre oluşturdu.

Yeni hizmet ayrıca çalışanlar tarafından çalışılan saat sayısını izlemek için basit bir yol sağlar ve bu bilgileri başkasına aktarmadan önce ücretleri bu temelde otomatik olarak hesaplar. maaş bordrosu.

Suiteİnsanlar İş Gücü Yönetimi

Devam takibi ve vardiya yönetimi ne seksi ne de çığır açıcı olsa da, NetSuite, çeşitli işlevleri tek bir gösterge panosunda toplayarak ve daha geniş platformunun gücüne dayanarak, müşterilerin insan sermayesini daha etkili bir şekilde yönetmesine ve sonuç olarak kârlılığı artırmasına yardımcı olabileceğini umuyor. .

Şirket, dünya genelindeki işletmelerin artan enflasyon ve faiz oranlarının ikili baskısı ve harcama iştahındaki düşüşle mücadele ettiği mevcut ortamda bunun özellikle önemli olduğunu söylüyor.

NetSuite kurucusu ve EVP’si Evan Goldberg, “Sıkı bir işgücü piyasasında, kuruluşların rekabetçi olabilmek için işgücü yönetimini yükseltmeleri gerekiyor” dedi.

SuitePeople İş Gücü Yönetimi ile kuruluşlar, değişen iş koşullarına uyum sağlamak için personeli hızla ayarlayabilir. Ayrıca çalışanlarına doğru bir şekilde ödeme yaptıklarından ve uyumluluk gereksinimlerini karşıladıklarından emin olabilirler.”

Yeni hizmet, temel vardiya yönetimi süreçlerini desteklemenin yanı sıra, yöneticilere satış, ücretler ve tahminlerle ilgili veri noktalarına erişim sağlayarak kaynak tahsisi konusunda stratejik kararlar almak için gerekli bilgilerle donatıyor.

Bu arada ücret hesaplama sürecinin otomasyonunun, bordro hataları riskini en aza indirdiği ve çalışanlara, aksi takdirde manuel mutabakatlara harcanacak önemli miktarda zamandan tasarruf sağladığı söyleniyor.

SuitePeople Workforce Management, 2023’ün başlarında ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanıma sunulacak ve birkaç ay sonra İngiltere ve İrlanda’ya gelecek.genel-6