Atlı bir maymun harap bir şehre gidiyor

Bir görüntünün kırpılması Maymunlar Gezegeni Krallığı.
resim: Tilki

Seyirciler ekrana dönecek Maymunların gezegeni 2024’te. Fox, serideki bir sonraki filmin adının Maymunlar Gezegeni Krallığı ve ekim ayında üretime geçiyor. Daha önce bildirildiği gibiWes Ball tarafından yönetiliyor (Labirent koşucusu) ve yıldızlar Owen Teague (Bu, Stand) birincil maymun olarak. Şimdi cadıFreya Allen oyuncu kadrosuna Peter Macon ile birlikte ana insan olarak katıldı. Orville.

Bir basın açıklamasına göre, film “sonuçlanmasından uzun yıllar sonra 2017’nin Maymunlar Gezegeni için Savaş” değil, aynı zamanda “tamamen yeni bir bölüm başlatıyor. Maymunların gezegeni destan.”

Maymunların gezegeni film tarihindeki en ikonik ve hikayeli bilim kurgu serilerinden biri olmasının yanı sıra stüdyomuzun mirasının silinmez bir parçası.”20th Century Studios sakini Steve Asbell bir basın açıklamasında söyledi. “İle birlikte Maymunlar Gezegeni Krallığı Dizinin yaratıcı, düşündürücü sinema geleneğini sürdürme ayrıcalığına sahibiz ve Wes’in bu yeni bölüm için 2024’teki olağanüstü vizyonunu izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Önceki film Sezar’ın (Andy Serkis) ölmesiyle sona erdi, ancak arkadaşı Maurice (Karin Konoval), oğlunun onu ve mirasını tanıyacağına söz verdi. Josh Friedman, Rick Jaffa tarafından yazılan bu hikayeyi hayal edebilirsiniz. ve üzerinde çalışan Amanda Silver, avatar öncekiler gibi devam filmleri maymunlar Patrick Aison ile birlikte filmler (Kurban), oradan bir yerden alacak.

İşte stüdyo tarafından yayınlanan ve Teague’nin aşırı büyümüş bir şehirdeki karakterini gösteren tam görüntü.

Maymunlar Cehennemi Krallığı Bir Sonraki Maymunlar Filminin Başlığı mı başlıklı makale için resim

resim: Tilki

Yine de Maymunlar Gezegeni Krallığı Henüz bir çıkış tarihi yok, stüdyo başkanı 2024 diyor ve Disney’in 24 Mayıs 2024’ü “İsimsiz 20. Yüzyıl” filmi olarak listeleyen vizyon takvimi, tarihin bu olması muhtemel görünmesini sağlayın.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7