Maymunlar Cehennemi destanının bir sonraki girişi yakında çekime başlayacak – ve çok uzun bir adı daha var. Bugün, 20th Century Studios ilk gerçek detayları açıkladı. Maymun Gezegeni Krallığı2017’den yıllar sonra hikayeyi alan s Maymunlar Gezegeni için Savaş “tamamen yeni bir bölüm” olarak tanımlanan şey için. Filmin prodüksiyonunun önümüzdeki ay başlaması planlanıyor, en çok tanınan Wes Ball ile. Labirent koşucusu üçleme, yönetmen olarak görev yapıyor.

Film hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ve ilk konsept sanatından çok şey çıkarmak zor (yukarıya bakın). Ancak stüdyo, Owen Teague (Siyah ayna ve daha yeni BT filmler), Freya Allen (cadı) ve Peter Macon (Orville). Senaryo, Josh Friedman’ın (Dünyaların Savaşı), Rick Jaffa ve Amanda Silver (Maymunların gezegenin yükselişi) ve Patrick Aison (Kurban).

Tam olarak nasıl izleyeceğiniz belli değil Maymun Gezegeni Krallığıs. 20th Century, filmin 2024’te vizyona gireceğini söylüyor, ancak sinemada gösterime girmediğini ve stüdyodan imtiyazlı filmler gibi yırtıcı hayvan kopup fırlamak Kurban doğrudan Hulu’da yayınlandı.genel-2