Uzun süredir devam eden dövüş oyunu serisinde yeni bir gerçek zamanlı PVP mobil oyunu olan King of Fighters Arena, şimdi iOS ve Android’de ön kayıt açtı. Geliştirici Netmarble ayrıca oyunun resmi sitesini de yayınlayarak geliştirme yol haritası, oynanabilir karakterler ve blok zinciri para kazanma planları dahil olmak üzere oyun hakkında daha fazla bilgi sağladı.

Mobil RPG King of Fighters Allstar’ın devamı olarak tanımlanan yeni oyun, oyuncuların gerçek zamanlı olarak birbirleriyle savaşmalarını sağlayan bir aksiyon PVP oyunudur. Geliştirici, piyasaya sürüldüğünde 37 karakter ücretsiz olarak tüm King of Fighters karakterlerini oynanabilir hale getireceğine söz verdi. Netmarble, sonraki güncellemelerde eklenebilecek karakterlerin de ücretsiz olup olmayacağını söylemedi, ancak kadronun “özel işbirlikleri ve etkinliklerle büyümeye” devam edeceğini söyledi.

Oynaması ücretsiz bir oyun olan King of Fighters Arena, parasını, Fighters Club Token adlı kendi jetonu ve “Fighters Cards”a dayalı bir NFT pazarı da dahil olmak üzere blok zinciri entegrasyonuna dayandırıyor gibi görünüyor. Oyuncular, oyunun blok zinciri ekonomisine katılmayı seçerlerse, normal oyun içi para birimini FCT için takas edebilecekler, ancak KOF Arena’nın zamanlaması, şu anda ideal olandan daha az. kripto piyasası şu anda düşüşte.

Ön kayıt mevcuttur şimdi Apple Store ve Google Play’de, dövüşçünüzü süslemek ve temsil etmek için “Fighter Illust Koleksiyonu ve Fighter Arka Plan Koleksiyonu” da dahil olmak üzere sınırlı sayıdaki kozmetik ödüllerin kilidini açan oyuncularla birlikte, [and] Özel Başlık ve Başlık Panelinin Sınırlı bir sürümü.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1