Infinity Ward geçtiğimiz günlerde, Eylül ayında gerçekleşen betanın sona ermesinin ardından Call of Duty: Modern Warfare 2’de çeşitli değişiklikler yapacaklarını duyurdu. yakın zamanda Blog yazısı web sitelerinde oyuncuya teşekkür ettiler ve aldıkları geri bildirimleri ele aldılar. Beta’dan gelen geri bildirimlere dayanarak oyunda ayarlamalar yapacaklarını onayladılar.

Modern Warfare 2: Hangi Değişiklikler Geliyor?

Infinity Ward, oyunun lansmanından önce inceleyecekleri birkaç değişikliği özetledi:

  • Düşman ve dost ayak sesleri ayarlanacak
  • Rakiplerin daha iyi görsel olarak izlenmesine izin vermek için düşman görünürlüğü de ayarlanacak.
  • Kapatma lobileri de incelenecek
  • Silah performanslarında ve Üçüncü Şahıs Oynatma Listesinde yapılan değişiklikler
  • İstila modunda AI navigasyonu için iyileştirmeler

Bu nedenle, bu önemli değişikliklerin yakında Ekim ayında piyasaya sürülmesinden önce ele alınacağı görülüyor. Call of Duty: Modern Warfare 2 Açık Beta, Call of Duty tarihinin en büyük betası.

Call of Duty: Modern Warfare 2, aynı adı taşıyan 2019 oyununun devamı niteliğindedir. Orijinal Modern Warfare üçlemesinde ortaya çıkan efsanevi Görev Gücü 141’i içerecek. Görev Gücü 141’in oluşumu, 2019 oyununun sonunda ima edildi. Oyun ayrıca John ‘Soap’ MacTavish ve Simon ‘Ghost’ Riley gibi orijinal üçlemenin sevilen karakterlerini de içerecek. Oyunda Escape from Tarkov’a benzeyen DMZ Mode adlı yeni bir mod da yer alacak. Spec Ops modu da geri dönecek.

Son zamanlarda Modern Warfare 2’nin görev listesi sızdırıldı ve konumlar ve oynanabilir karakterler gibi ayrıntılar içeriyordu.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Call of Duty: Modern Warfare 2 için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5