Görünüşe göre Returnal PC sürümü, birbiri ardına sızıntı olacak, ancak henüz Sony tarafından bir PC bağlantı noktası için duyurulmamış bir oyun. En son sızıntı bize oyunun grafik ayarlarına bir göz attığını ve oyunun şimdiye kadarki en iyi PC bağlantı noktalarından biri olmasının birçok yolunu gösteriyor.

Geri Dönen PC Versiyonu Grafikleri Gerçekten Çarpıcı

Geri Dönüşü burada defalarca ele aldık, ancak Sony’den PC sürümünün piyasaya sürülmesiyle ilgili hala resmi bir açıklamamız yok.

Yeni bir videoda, nezaket ikon dönemioyunun sunduğu çeşitli ekran oluşturma seçeneklerine bir göz atıyoruz.

DLSS, FSR ve diğer seçeneklerin tekliflerinin Geri Dönüşlü PC Sürümü için hazır olduğunu görebilirsiniz; bu, bağlantı noktasının sızıntılar yoluyla tur atmaya devam edeceğini, ancak henüz Sony tarafından duyurulmadığını gösteriyor.

Oyunun son birkaç ayda yaptığı sayısız görüntüye rağmen, Sony henüz PC’nin adını resmi olarak açıklamadı.

Returnal, 2021’de konsol için piyasaya sürülen PlayStation 5’e özel bir oyundur. Sony’nin yayınladığı ve HouseMarque tarafından geliştirilen yepyeni bir IP’dir. Sony’nin yıl boyunca sayısız State of Play’e sahip olması ve bu unvanı henüz açıklamaması, PC oyuncularını, şüphesiz PC’de iyi sonuç verecek en inanılmaz oyunlardan birini kaçırdıkları için gerçekten üzdü.

Gelecekteki Sony etkinlikleriyle, Sony’nin bağlantı noktasını bir an önce duyurma fırsatını kullanmasını umabiliriz. Belki God of War Ragnarok çıktıktan sonra?

Sızıntı hakkında düşünceleriniz neler? PC’de Returnal’i görmek istiyorsanız aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!oyun-5