Reklamlarla ve görünüşte AI tarafından oluşturulmuş SEO hack makaleleriyle dolu bir sayfa yerine gerçekten yararlı sonuçlar bulmak istiyorsanız, bir aramaya “reddit” eklemeniz bu noktada aşağı yukarı bir memedir; Brave tarayıcısı bu özelliği temel olarak bu yılın başlarında arama sayfasına yerleştirdi. Şirket aslında aşağı yukarı bunu yapan insanları fark ettiğini blog gönderisinde kabul ediyor: “Sizden bu içeriğin Arama’da daha fazlasını görmek istediğinizi duyduk, bu yüzden bunu yapmanın yeni yollarını araştırıyoruz. bulmak daha kolay.”

Şirket ayrıca bu özelliğin “ilk elden tavsiye almanın ve ilgilendiğiniz bir konuda deneyimi olan kişilerden öğrenmenin” iyi bir yolu olduğunu söylüyor. Şahsen, bu mantığı duymak güzel. Kesin bir cevap değil, bir dizi görüş için aradığınız birçok arama var. Aramalarıma sık sık “reddit” eklesem de, bunları profesyonel eleştirmenlerin makaleleriyle aynı sayfada görmek güzel olurdu.

Tartışmalar ve forumlar kutusunu bulmak için biraz kaydırmanız gerekebilir – Google’ın örneği, reklamların veya sponsorlu sonuçların çok iyi yaşayabileceği boş bir bölüm bırakır. Ancak, kesinlikle aradığınız şeyle eşleştikleri için en iyi sonuçların hala optimize edilmemiş web sayfalarını ve forumları içerdiği yıllar önce olduğu gibi zahmetsizliğe geri dönmenin bir yolu varmış gibi geliyor. (Biliyorsunuz, bu şeylerin yerini sosyal medya ve ana bilgi kaynağı olarak Reddit’e bırakmadan önce ve SEO için optimize edilmiş spam metin, her tarifin 1000 kelimelik bir deneme ve arka plan ile başlaması gerektiği anlamına geliyordu.)

Bir aramaya “reddit” ekleyerek elde ettiğiniz bilgi yoğunluğu farkının bir örneği. Soldaki web sitelerinin hiçbirinde gölge yok, ancak bu, olabildiğince geniş bir ağ oluşturmak istediğim türden bir şey.

Google, tartışmaların ve forumların bugün İngilizce aramalar için ABD’de kullanıma sunulacağını ve “insanlar için en yararlı olanı öğrendikçe gelecekte güncelleyebileceğini” söyledi.genel-2